Darmowa   wysyłka   za   zamówienie   powyżej   199 zł

Aquaforest Air Scrubber - reaktor

Symbol: AF AIR SCRUBBER

AF Air Scrubber i medium absorbujące pomagają zapobiec szkodliwym wahaniom parametrów spowodowanym niskim pH wody. Nowoczesny design gwarantuje nie tylko świetny wygląd, ale również łatwość użytkowania na zewnątrz lub w środku szafki.

Dostępność: Mało
494.59
szt.
Dodatkowe informacje: 508241341 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
0
  • Kurier (przelew, płatność online) 0
Więcej o produkcie
Waga
0.15 kg

Dzienne wahania poziomu dwutlenku węgla są spowodowane codziennymi czynnościami domowymi i wpływają negatywnie na pH wody w akwarium. Im wyższe stężenie dwutlenku węgla w powietrzu pobieranym przez odpieniacz, tym wyższe jest zakwaszenie wody skutkujące spadkiem pH, destabilizacją KH a co za tym idzie znacznie spowolnioną kalcyfikacją koralowców. Długotrwałe wahania skutkują znacznym pogorszeniem kondycji koralowców a czasem nawet ich śmiercią. Kiedy światła w akwarium są włączone, proces fotosyntezy pozwala na stabilizację pH akwarium. Jednakże nocą, kiedy zwiększa się zapotrzebowanie na tlen, spada również pH. Dotyczy to przede wszystkim jesieni i zimy, kiedy rzadziej wietrzymy pomieszczenia. To czas na zastosowanie AF Air Scrubber, który umożliwi stabilizację kluczowych parametrów akwarium.

AF Air Scrubber i medium absorbujące pomagają zapobiec szkodliwym wahaniom parametrów spowodowanym niskim pH wody. AF Air Scrubber wykonano w całości z najwyższej jakości białego i transparentnego akrylu. Nowoczesny design gwarantuje nie tylko świetny wygląd, ale również łatwość użytkowania na zewnątrz lub w środku szafki. Funkcjonalność i ergonomia były kluczowe dla tego projektu. Dlatego, AF Air Scrubber jest łatwy w montażu i serwisowaniu, jednocześnie zapewniając odpowiedni przepływ powietrza przez medium.

Zgodnie z naszymi testami AF Air Scrubber podnosi pH o około 0.2-0.4 i pozwala na jego stabilizację w zakresie 8.0-8.4. Rekomendujemy stosowanie AF Air Scrubber w zestawie z wkładem AF -CO2 Media. Takie połączenie gwarantuje najbardziej efektywne usuwanie CO2 z powietrza zasysanego przez odpieniacz.

Kluczowe cechy
- Obniża poziom CO2, dzięki czemu podnosi pH
- Stabilizuje poziomy pH w dzień i w nocy
- Zapobiega nagłym skokom dKH
- Duża pojemność - 2.3 litra
- Innowacyjna technologia poprawiająca żywotność i wydajność medium
- Kompatybilne z odpieniaczami z rurką 10 mm ⅜"
- Łatwy w użyciu
- Najwyższej jakości materiały

Wymiary
- Wysokość: 35,5 cm + 3,5 cm (przyłącza)
- Szerokość: 15,5 cm

Wkład pochłaniający CO2 nie wchodzi w skład zestawu. PH wody zmienia się w rytmie dobowym, dlatego pomiary należy prowadzić zawsze o tej samej porze. Zużyte medium filtracyjne pozostawione zbyt długo w reaktorze może powrócić do swojej pierwotnej barwy, nie będzie jednak efektywnie pochłaniać CO2. W trakcie wymiany medium należy założyć rękawiczki i dobrze wentylować pomieszczenie. W filtrze można umieścić AF Air Scrubber Media w połączeniu z Carbon.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: