Darmowa   wysyłka   za   zamówienie   powyżej   199 zł
Brak towaru

Aquario BLUE Standard - zestaw CO2 z butlą 5l

Symbol: Zest.co2 Stand. BLUE+butla 5

Zestaw BLUE Standard to kompletny system CO2, który jest gotowy do użucia praktycznie zaraz po wyciągnięciu z pudełka. Sercem zestawu jest kompaktowy reduktor stworzony z myślą o akwarystyce, wyposażony w zintegrowany metalowy licznik bąbelków oraz zaworek precyzyjny. 

Dostępność: Brak towaru
525.73
szt.
Dodatkowe informacje: 508241341 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
0
  • Kurier (przelew, płatność online) 0
Więcej o produkcie
Waga
12 kg

Wysoka jakość sprawdzona w praktyce
Reduktor Aquario Professional to najwyższej jakości produkt, stworzony od początku do końca specjalnie na potrzeby akwarystyki. Cechuje go niezwykła precyzja dawkowania CO2 oraz konstrukcja wykorzystująca sprawdzone w praktyce rozwiązania. Reduktor posiada wbudowane: licznik bąbelków, zaworek precyzyjny, zaworek przeciwzwrotny, czyli najważniejsze elementy zestawu CO2.

Dwa zegary wskazują kluczowe parametry układu CO2: ciśnienie wewnątrz butli oraz ciśnienie robocze reduktora. Dzięki temu łatwo przewidzieć zużycie gazu w butli oraz odczytać poziom redukcji jego ciśnienia. Reduktor wykonano z stopu metali odpowiadającego najwyższym wymaganiom technicznym, jednocześnie gwarantując dużą wytrzymałość i niezawodność jego elementów.  Dzięki temu urządzenie zapewnia 100% szczelność oraz wysoką precyzję dawkowania gazu.

Drop Checker - stały test CO2
Aquario Drop Checker (szklany stały test Co2) który umieszczamy w akwarium, a który w sposób ciagły monitoruje poziom zawartości dwutlenku węgla w wodzie i sygnalizuje to odpowiednim zabarwieniem.

Szklany dyfuzor z wysokogatunkowego szkła 
Szklany Nano dyfuzor CO2 wykonany z wysokogatunkowego szkła laboratoryjnego, ze spiekiem ceramicznym. Dzięki zastosowaniu mikroporowatego spieku ceramicznego umożliwia w niezwykle wydajny sposób rozpuszczanie dwutlenku węgla w wodzie akwariowej. Dyfuzory w odróżnieniu od innych na rynku rozpylają gaz całą swoją powierzchnią, co przekłada się na lepsze rozpuszczanie dwutlenku węgla w wodzie i mniejsze straty.

Łatwy montaż 
W pudełku znajdziemy również poręczny klucz za pomocą którego bez problemu dokręcimy reduktor do butli CO2.Porady i pytania dotyczące zestawów CO2 Aquario: 

- Czy zestaw jest bezpieczny?
  Zestaw jest całkowicie bezpieczny i można go bez obaw używać w każdym miejscu w naszym domu. W butli znajduje się ten sam gaz CO2 jak w codziennie spożywanych napojach      typu woda lub oranżada. Jeżeli tylko butla nie jest wrzucona do ognia to jest w 100% bezpieczna.

- Jaka wysokość ma butla wraz z reduktorem?
  Całkowita wysokość butli wraz z zamontowanym reduktorem to 48cm dla butli o pojemności 2l i odpowiednio 59cm dla butli o pojemności 5l.

- Czy zestaw posiada wszystkie niezbędne elementy?
  Tak, zestaw zawiera wszystko co niezbędne do uruchomienia całości, a nawet klucz którym przykręcamy reduktor do butli :)

- Czy muszę dodatkowo uszczelniać gwint pomiędzy butlą a reduktorem?
  Nie, reduktor został wyposażony w odpowiednią uszczelkę i nie ma konieczności użycia dodatkowego uszczelnienia.

- Na jak długo starcza butla?
  Butla w zależności od wielkości akwarium i ilości podawanego gazu starcza od 3 miesięcy (akwaria b. duże) do nawet 12 miesięcy (dla zbiorników małych).

- Jak długo trwa gwarancja?
  Okres gwarancji wynosi 24 miesiące. 

- Czy butle można ponownie napełniać?
  Tak, butle można wielokrotnie napełniać przez cały okres jej legalizacji czyli przez okres 10 kolejnych lat.

- Czy potrzebuje dodatkowy zaworek zwrotny?
  Nie, zawór zwrotny został wbudowany w aluminiowy licznik bąbelków i znajduje się w zestawie.

- Czy dwutlenek jest bezpieczny dla mieszkańców mojego akwarium?
  Tak, ale jak ze wszystkim tylko w odpowiednich dawkach. Należy pamiętać że dwutlenek węgla obniża pH wody w akwarium i za pomocą tego parametru jesteśmy w stanie dobrać        optymalne dozowanie dwutlenku węgla.

- Jaką ilość CO2 powinienem podawać do swojego akwarium?
  Na starcie polecamy rozpoczęcie od 1 bąbelka na sekundę i obserwacji zmian pH. Jeżeli pH pozostaje bez zmian można zwiększyć dawkowanie do momentu osiągnięcia pożądanego      poziomu. 

- Czy poradzę sobie z montażem?
  Nie będzie z tym problemu. Cały montaż trwa nie więcej niż 10min. Cała nasza praca ograniczy się jedynie do przykręcenia reduktora do butli, nalaniu wody do licznika bąbelków,        przymocowania wężyka do reduktora i włożeniu dyfuzora do akwarium.


W pudełku z zestawem znajdziemy:
1. Reduktor Co2 BLUE Aquario 
2. Dyfuzor Co2
3. Drop Checker
4. Wężyk (3m)
5. Butla CO2
6. Klucz do przykręcenia reduktora
7. Instrukcja montażu i pierwszego uruchomienia PL,CZ,EN,DE,ES,RU

 

 

 

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: