• AqutoAqua Smart ATO Nano HOB - automatyczna dolewka

Symbol: AA SATO-270D

Inteligentna dolewka automatyczna z pompą. Posiada podwójny czujnik optyczny i szereg zabezpieczeń reagujących w przypadku błędów. Smart ATO Nano nigdy nie przeleje zbiornika, nawet w przypadku zabrudzenia "oka", dzięki systemowi QST. Smart ATO DUO to całkowicie bezpieczne urządzenie, abyś mógł spać spokojnie.

506.74
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.5 kg

Dodatkowe informacje: 508241341

Zostaw telefon

Do czego może służyć Smart ATO Nano?
- dolewka wody z zbiornika rezerwowego do głównego lub sump'a
- automatyczne napełnienie zbiorników

Nie martw się więcej, że znów dolewka zatnie się i przepełni Twój zbiornik. Od teraz będzie nad tym czuwać ten sprytny gadżet. Po prostu zamontuj czujnik optyczny na dowolnym akwarium / sumpie / zbiorniku / wiadrze / dzbanku, a woda napełni go do poziomu oka. Do instalacji nie są wymagane żadne narzędzia. Dodatkowo, nie ma zawodnego zaworu pływakowego (WC), który mógłby ulec awarii.

Czujnik optyczny i sposób montażu:
To o wiele lepsze rozwiązanie niż zwykły pływak! Ale to nie wszystko. Sensor z zestawu AutoAqua ma podwójne "oko" dzięki czemu ma podwójną kontrolę nad sytuacją. Sensor instalowany jest szybko i łatwo, przy użyciu mocnego magnesu. Dlatego, możesz oko zainstalować w dowolnym miejscu. Maksymalna grubość szkła 12,7mm

Zabezpieczenie przed samoczynnym (grawitacyjnym) przelewaniem się wody:
Dotychczas musiałeś skracać wężyk wylotowy wody tak, aby był powyżej poziomu lustra wody z dolewki. Dlaczego? Bo woda wówczas spływa sama - grawitacyjnie.
W Smart ATO Nano wyeliminowano ten problem dzięki końcówce układu. Nie pozwala ona na kapanie / przelewanie się grawitacyjne wody. Przepuści ona wodę tylko w czasie pompowania przez pompę z zestawu. 

Ta końcówka ma jednak pewne ograniczenia. Może "wytrzymać" maksymalne ciśnienie 60cm wody w wężyku. Czyli nie może być umieszczona niżej niż 60cm od krawędzi szkła. Spokojnie.. nikt nie ma tak wysokich SUMP'ów. W akwarium też mamy wodę blisko krawędzi szkła, a nie 60cm niżej. Także końcóweczka będzie idealnym rozwiązaniem dla 99.9999% przypadków.

Prefiltr:
To rzadko spotykany element w dolewkach. Zastosowanie jest oczywiste - chroni pompę i cały układ przed przedostaniem się nieczystości. 

Komfortowa budowa dolewki:
Komfortowa, bo kaskadowa - to spore udogodnienie. Mniej kabli, mniej montażu, szybki montaż, łatwy demontaż itp. "Serce i mózg" urządzenia znajdują się w obudowie wieszanej na krawędź szkła jak typowy filtr kaskadowy.
Dodatkowo nadmiar kabla pomiędzy okiem a komputerem możesz schować w obudowie kaskadowej. im mniej kabli, tym estetyczniej.

Program bezpieczeństwa QST (Quick Security Technology):
Inteligentna dolewka nie pozwoli przelać zbiornika, nawet w przypadku awarii systemu. Dlaczego? Jeżeli pierwsze napełnienie zbiornika trwało 10 sekund to żadne kolejne nie może przekroczyć 60 sekund. Czyli, dopuszcza maksymalnie 6 x więcej niż za pierwszym razem. W ten sposób wykluczamy możliwość przelania akwarium w przypadku awarii czujnika lub jego zabrudzenia, wykluczono błąd komputera oraz zabezpiecza pompę przed pracą na sucho w przypadku opróżnienia rezerwy.

Pozostałe zabezpieczenia: Przy pomocy sygnałów kolorowego światła LED komputer poinformuje Cię o wszelkich możliwych problemach. Np: źle podłączona pompa, błędne sprzeczne odczyty oka - możliwe zabrudzenia oka, brak napełnienia od 72h i inne przypadki zależne i nie zależne od Smart ATO Nano.

Co jest w zestawie?
- czujnik "oko" 
- pompa zawieszana na krawędź szkła
- zasilacz 
- oryginalne opakowanie
- wężyk 200cm
- prefiltr
- końcówka wylot wody "anty grawitacyjny"

Dane techniczne:
- wydajność: 30l/h
- słup zasysania: 200cm
- maksymalna grubość szkła dla czujnika: 12,7mm
- maksymalna grubość szkła dla dolewki: 10mm
- maksymalny słup wody dla końcówki: 60cm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci