• AutoAqua Smart AWC DUO - automatyczna podmiana wody i dolewka RO

Symbol: AA SAWC-400P

Automatyczny system podmian wody oraz uzupełnienia odparowanej wody. Ustal częstotliwość podmian wody ( pełna dowolność np: codziennie, co dwa lub cztery dni do 99 dni lub co 1h, 2h itd) a AWC Duo "wyleje wodę do poziomu jednego z czujników optycznych, a następnie doleje wodę z rezerwy do poziomu drugiego górnego czujnika optycznego. Dodatkowo w przypadku odparowania wody system doleje wodę z zbiornika z wodą RO do poziomu górnego czujnika. Kupując ten system masz "z głowy" podmianki wody oraz dolewanie odparowanej wody. 

1736.54
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Dodatkowe informacje: 508241341

Zostaw telefon

Do czego służy Smart AWC DUO?
- automatyczna podmiana wody
- dolewka odparowanej wody z zbiornika RO


Jak to działa?

- programowanie
Ustal częstotliwość automatycznych podmian wody. Minimum 1 godzina - maksimum 99 dni. (zalecamy podmianę wody codziennie lub dwa razy dziennie)

- instalacja sensorów optycznych = ilość podmienianej wody
W zestawie masz dwa czujniki optyczne. Zamieść je na różnych wysokościach - w ten sposób określisz ilość podmienianej wody. (załóżmy że Twój sump ma wymiary 50x30x40. Jeżeli różnica pomiędzy czujnikami będzie 10cm to system podmieni Ci 15l wody. 50x30x10cm = 15l

Od teraz zestaw będzie automatycznie wylewał wodę do poziomu dolnego czujnika. Zakończy wylewanie, a następnie doleje wodę z zbiornika rezerwowego do poziomu górnego czujnika.
Za każdym razem gdy woda odparuje system automatycznie dopełni poziom wodą do górnego czujnika wodą RO

Wyświetlacz LCD:
Ułatwi Ci programowanie. Dodatkowo wyświetla całą gamę informacji o pracy pompy itd. Najważniejsze jednak jest stałe odliczanie do kolejnej podmiany wody.

Czujnik optyczny i sposób montażu:
To o wiele lepsze rozwiązanie niż zwykły pływak! Ale to nie wszystko. Sensor z zestawu AutoAqua ma podwójne "oko" dzięki czemu ma podwójną kontrolę nad sytuacją.
Sensor instalowany jest szybko i łatwo, przy użyciu mocnego magnesu. Dlatego, możesz oko zainstalować w dowolnym miejscu. Maksymalna grubość szkła 12,7mm

Program bezpieczeństwa QST (Quick Security Technology):
Inteligentna dolewka nie pozwoli przelać zbiornika, nawet w przypadku awarii systemu. Dlaczego? Jeżeli pierwsze napełnienie zbiornika Ro lub podmiana wody w tym osobno wylewanie i nalewanie trwało np:10 sekund to żadne kolejne nie może przekroczyć 60 sekund. Czyli, dopuszcza maksymalnie 6 x więcej niż za pierwszym razem. W ten sposób wykluczamy możliwość przelania akwarium w przypadku awarii czujnika lub jego zabrudzenia, wykluczono błąd komputera oraz zabezpiecza pompę przed pracą na sucho w przypadku opróżnienia rezerwy. 


Pozostałe zabezpieczenia:
Przy pomocy sygnałów dźwiękowych i kombinacji kolorowego światła LED komputer poinformuje Cię o wszelkich możliwych problemach. Np: źle podłączona pompa, błędne sprzeczne odczyty oka - możliwe zabrudzenia oka, brak napełnienia od 72h i inne przypadki zależne i nie zależne od Smart AWC DUO.

Dodatkowo, w zestawie znajdziemy 3 x wlot powietrza instalowany na rurce. Pozwala on pozbyć się wody z rurki gdy pompa nie pracuje. 


Co jest w zestawie?
- komputer sterujący z wyświetlaczem LCD
- 2 x czujnik "oko" na kablu z komputerem
- zasilacz
- 3 x pompa wody
- oryginalne opakowanie
- 3 x uchwyt na wężyk
- wężyk 600cm
- 3 x złączka wlot powietrza 

Moc każdej pompy:
- wydajność: 280l/h
- słup podnoszenia: 250cm
- pobór mocy: 4,8W

Długość przewodu zasilającego: 180cm
Długość przewody pomiędzy komputerem a pompą: 180cm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci