• Chihiros Dosing Pump - automatyczny dozownik płynów do akwarium

Symbol: CHIHIROS DOSING PUMP

Chihiros Dosing Pump to precyzyjna pompa dozujący do akwarium. Dozownik służy do dokładnego podawania substancji chemicznych, takich jak nawozy do roślin, sole akwarystyczne czy neutralizatory amoniaku. Pompa jest sterowana za pomocą aplikacji i posiada możliwość precyzyjnego regulowania dawki, dzięki czemu możesz ustawić dokładną ilość płynu, jaka ma zostać podana. Urządzenie składa się z czterech programowalnych pomp, które mogą być konfigurowane w taki sposób, aby podawały dawki w precyzyjnie określonym czasie.

570.11
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Dodatkowe informacje: 508241341

Zostaw telefon

Do czego służy automatyczny dozownik płynów?
Precyzyjny automatyczny dozownik płynów został zaprojektowany specjalnie z myślą o potrzebach akwarystycznych. Dzięki niemu łatwo i wygodnie można rozwiązać kwestię regularnego podawania nawozów i soli do akwarium, bez konieczności ciągłego pamiętania o tej ważnej czynności. To urządzenie pozwala zautomatyzować proces podawania płynów, co znacznie ułatwia utrzymanie akwarium w dobrym stanie. To idealne rozwiązanie do automatyzacji podawania różnego rodzaju płynów, takich jak nawozy mikro i makroelementowe, płynne pokarmy dla korali, bufory Mg, Ca, Kh itp. Dzięki szerokiemu spektrum dostępnych ustawień, urządzenie to może być dopasowane do potrzeb każdego zbiornika.

Cztery precyzyjne pompy
Dozownik składa się z czterech pomp możliwych do zaprogramowania, które mogą być konfigurowane do 24 razy na dobę. 

Sterowanie za pomocą aplikacji
Konfigurowanie i sterowanie pompami dozownika odbywa się poprzez aplikację My Chihiors, która jest dostępna zarówno na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS i Android. Każda z pomp jest programowana osobno i może być uruchamiana także poza programem na życzenie użytkownika. 

Harmonogram dawkowania
Całkowita dzienna dawka powinna mieścić się przedziale od 0,2 do 999,9ml. Ilość dawek możliwych do zaprogramowania to od 1 do 24 dziennie. Automatyczne dawki mogą być podawane o wyznaczonej godzinie, a ich liczbę można zmienić w dowolnym momencie. Dawka automatyczna przeliczy schemat dawkowania na resztę doby w razie potrzeby przestawi opcję dalszego postępowania. Na przykład, jeśli zwiększysz swoją dzienną dawkę w środku dnia, ale do tego momentu doszło już do podania substancji, aplikacja My Chihiros poprosi o jednorazowe dodanie dodatkowej dawki na dany dzień i rozpocznie realizację nowego harmonogramu. 

Dane techniczne:
- Liczba pomp: 4
- Przepływ dawki: 50ml/min
- Wymiary: 17,7 x 5,4 x 4,2 cm
- Praca w temperaturze: 5-45°C
- Napięcie: 100-240V

Produkt zawiera: dozownik z czterema pompami, zasilacz, kabel, cylinder.

Oferta nie obejmuje widocznych na zdjęciach pojemników na substancję !

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci