• Chihiros Dosing System - zestaw dozujący do akwarium

Symbol: ZESTAW CHIHIROS DOSING SYSTEM

Chihiros Dosing System to kompletny zestaw składający się z automatycznego dozownika, czterech butelek, uchwytu i węża. Profesjonalny zestaw dozujący jest gotowy do użytku i obejmuje wyłącznie oryginalne akcesoria Chihiros. System składa się z kilku butelek, które za pomocą węża są połączone z pompą dozującą. Dzięki zestawowi można precyzyjnie kontrolować ilość podawanych substancji takich jak nawozy, odżywki czy sole. 

849.79
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg

Dodatkowe informacje: 508241341

Zostaw telefon

Do czego służy automatyczny dozownik płynów?
Precyzyjny automatyczny dozownik płynów został zaprojektowany specjalnie z myślą o potrzebach akwarystycznych. Dzięki niemu łatwo i wygodnie można rozwiązać kwestię regularnego podawania nawozów i soli do akwarium, bez konieczności ciągłego pamiętania o tej ważnej czynności. To urządzenie pozwala zautomatyzować proces podawania płynów, co znacznie ułatwia utrzymanie akwarium w dobrym stanie. To idealne rozwiązanie do automatyzacji podawania różnego rodzaju płynów, takich jak nawozy mikro i makroelementowe, płynne pokarmy dla korali, bufory Mg, Ca, Kh itp. Dzięki szerokiemu spektrum dostępnych ustawień, urządzenie to może być dopasowane do potrzeb każdego zbiornika.

Chihiros Dosing Pump - automatyczny dozownik płynów do akwarium
Precyzyjna pompa dozująca do akwarium sterowana jest za pomocą aplikacji My Chihiros dostępnej zarówno na urządzenia mobilne z systemem operacyjnym iOS i Android. Posiada możliwość precyzyjnego regulowania dawki, dzięki czemu możesz ustawić dokładną ilość płynu, jaka ma zostać podana. Urządzenie składa się z czterech programowalnych pomp, które mogą być konfigurowane w taki sposób, aby podawały dawki w precyzyjnie określonym czasie. Całkowita dzienna dawka powinna mieścić się przedziale od 0,2 do 999,9ml. Ilość dawek możliwych do zaprogramowania to od 1 do 24 dziennie. Automatyczne dawki mogą być podawane o wyznaczonej godzinie, a ich liczbę można zmienić w dowolnym momencie.

Chihiros Dosing Container - butelki do dozownika automatycznego
Zestaw obejmuje cztery solidne i odporne na uszkodzenia butelki przeznaczone do przechowywania i dozowania płynów. Butelki posiadają naklejki z dokładną skalą, dzięki czemu można precyzyjnie odmierzyć i kontrolować ilość substancji. Co więcej, sa przezroczyste i różnią się kolorami, dzięki czemu znacznie łatwiej zapamiętać, w której znajduje się dany płyn. Za pomocą aplikacji My Chihiros można sprawdzić, ile dni pozostało do zużycia zawartości butelki według aktualnego harmonogramu dozowań.

Chihiros Dosing Container Holder - uchwyt na butelki
Metalowy uchwyt na butelki do dozownika. To przydatne akcesorium, dzięki któremu można zadbać o przechowywanie pojemników z nawozami i innymi płynami.

Chihiros Dosing Tube Holder - wąż
Wysokiej jakości transparenty wąż do dozownika automatycznego o długości 10m i rozmiarze 2mm/4mm. Do węża zostały dołączone 2 uchwyty oraz 4 elementy służące do jego przytrzymywania i umieszczania w zbiorniku.

Dane techniczne:
- Liczba pomp: 4
- Przepływ dawki: 50ml/min
- Wymiary pompy: 17,7 x 5,4 x 4,2cm
- Napięcie: 100-240V
- Pojemność butelek: 4 x 450ml
- Wymiary uchwytu: 20,5 x 7,5 x 5cm
- Długość węża: 10m
- Rozmiar węża: 2/4mm (średnica wewnętrzna 2mm, średnica zewnętrzna 4mm)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci