• Ecotech Vectra M2 - pompa obiegowa (7500 l/h)

Symbol: ECOTECH VECTRA M2 VM2M POMPA

Ecotech Vectra M2 to linia najnowocześniejszych pomp obiegowych, które wyznaczają nowe standardy wyposażenia w akwariach morskich. Najmądrzejsza na świecie pompa powrotna może być uruchamiana zgodnie z harmonogramem i być automatycznie konfigurowana. Przepływ modelu Ecotech Vectra M2 to 7500 l/h. 

2477.35
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Dodatkowe informacje: 508241341

Zostaw telefon

Ecotech Vectra M2 to linia najnowocześniejszych pomp obiegowych, które wyznaczają nowe standardy wyposażenia w akwariach morskich. Najmądrzejsza na świecie pompa powrotna może być uruchamiana zgodnie z harmonogramem, bezprzewodowo dostarczać aktualizacje dotyczące pracy i być automatycznie konfigurowana do pracy z określoną konfiguracją akwarium. Przepływ modelu Ecotech Vectra M2 to 7500 l/h. Pompa ma wiele zalet: można ją ustawić na automatyczną kalibrację zbiornika. Jako pompa powrotna ta inteligentna funkcja zapobiega syfonowaniu wstecznemu, jeśli pompa jest wyłączona, a także zapewnia neutralny przepływ w trybie zasilania. Jednocześnie wszystkie pompy Vectra są kompatybilne z ReefLink. Reeflink zapewnia całkowicie bezprzewodowy dostęp do świata EcoSmart Live, internetowego centrum dowodzenia akwarium firmy EcoTech Marine. Pompy Vectra są kompatybilne z akcesorium EcoTech Battery Backup.

Elastyczna instalacja 

W zestawie z pompą Vectra znajdują się elementy QuickCouple, te dopasowane złącza zapewniają elastyczność, dzięki czemu instalacja, czyszczenie i regulacja są dziecinnie proste. Vectra oferuje również możliwość obracania spirali pompy, aby dostosować się do potrzeb instalacji hydraulicznej.

- Łatwe połączenie

- Szybka konfiguracja

- Szybki demontaż 

- Brytyjski standard gwintowania rur 

Kompatybilność z podtrzymaniem bateryjnym

W akwarium bez przepływu ryby i koralowce mogą zacząć umierać już po 4-10 godzinach. Battery Backup to ubezpieczenie zbiornika rafowego w aluminiowej obudowie.

Dodając zasilanie bateryjne**, Twój zbiornik jest odizolowany od przerw w zasilaniu, co pomaga chronić Twoją cenną inwestycję i mieszkańców Twojego zbiornika.

*Godziny są szacowane i mogą się różnić w zależności od żywotności baterii, trybu pompy i innych czynników.

** Aby uzyskać najlepszą wydajność w konfiguracji pompy powrotnej, wymagany jest wzmacniacz zapasowy akumulatora Vectra.

Przewaga Vectry

- Oszczędności kosztów
- Aktywna informacja zwrotna
- Cicha praca
- Sterowalność

Tradycyjne pompy prądu przemiennego, używane jako pompa powrotna do studzienki, są sterowane przepływem za pomocą zaworu dławiącego. Ta metoda kontroli jest z natury nieefektywna z dwóch powodów. Zakupiona pompa prądu przemiennego musi często być zbyt mocna dla danej konfiguracji, aby zapewnić elastyczność, a dodając sztuczną impedancję do przepływu, energia elektryczna jest marnowana. Pompa Vectra zawsze będzie działać z optymalną wydajnością, ponieważ nie ma potrzeby stosowania zaworu ograniczającego przepływ, aby osiągnąć żądane natężenie przepływu.

W połączeniu z ReefLink pompa Vectra może wysyłać alerty dotyczące wydajności i statusu bezpośrednio do urządzenia mobilnego lub komputera. Twoja pompa powrotna jest sercem Twojego akwarium; im szybciej usłyszysz o nieoczekiwanym problemie, tym większy sukces odniesiesz jako akwarysta.

Tryby pompy obiegowej
- Stała prędkość: Tryb stałej prędkość jest domyślnym trybem Vectry, który sprawia, że pompa wytwarza przepływ ze stałą prędkością, która jest określona przez położenie pokrętła. 

- Tryb podawania: Za naciśnięciem przycisku pompa Vectra tymczasowo wstrzyma bieżący tryb i bezczynność, umożliwiając dodanie żywności do zbiornika bez przechodzenia do przelewu i filtracji.

- Blokada prędkości: Speed Lock daje możliwość zablokowania żądanej prędkości pompy poprzez wyłączenie pokrętła sterującego, chroniącego przed przypadkowymi i nie tak przypadkowymi niechcianymi zmianami prędkości.

Tryby zamkniętej pętli

- Losowa laguna: Tryb losowy laguny symuluje środowisko laguny o niskim zużyciu energii. Prędkość pompy zmienia się powoli, aby odtworzyć delikatne prądy laguny.
- Reef Crest Losowo: Tryb Reef Crest Random symuluje środowisko rafy o wysokiej energii. Pompa będzie często i drastycznie zmieniać prędkość, symulując rozbijające się fale i przypływ. To ulubieniec koralowców SPS.
- Gyre: Tryb Gyre tworzy wzór przepływu składający się z jednolitych poziomów przepływu zgodnych z ruchem wskazówek zegara i przeciwnych do ruchu wskazówek zegara, pulsujących w wybranym odstępie od dwóch sekund do dwóch godzin.

Parametry techniczne

- Przepływ: 7500 l/h
- Maksymalne ciśnienie w głowicy:  6,5 m
- Okucia: Wejście: 31,75 mm Wyjście: 25 mm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci