• Ecotech Vortech MP40MQD - pompa cyrkulacyjna 19000 l/h

Symbol: ECOTECH VORTECH MP40MQD

W akwarium odpowiedni przepływ ma kluczowe znaczenie dla zdrowia ekosystemu. Pompy Ecotech Vortech cechuje brak szkodliwych dla koralowców „gorących punktów" oraz precyzyjna kontrola ruchu wody. Wybór odpowiednego sprzętu do cyrkulacji wody nigdy nie był łatwiejszy!

2423.50
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Dodatkowe informacje: 508241341

Zostaw telefon

W akwarium odpowiedni przepływ ma kluczowe znaczenie dla zdrowia ekosystemu. Pompy Ecotech Vortech cechuje brak szkodliwych dla koralowców „gorących punktów" oraz precyzyjna kontrola ruchu wody. Wybór odpowiednego sprzętu do cyrkulacji wody nigdy nie był łatwiejszy!

Unikalna konstrukcja

- Żadnego odwracania uwagi od piękna zbiornika i jego mieszkańców
- Brak przewodów w akwarium
- Brak niepożądanego ciepła dodawanego do słupa wody
- Brak ryzyka wyładowania elektrycznego szkodzącego ludziom lub życiu morskiemu
- Bez kłopotów z instalacją, przenoszeniem lub czyszczeniem głowicy zasilającej

Dostępne tryby:

Tryb laguny: Tryb laguny symuluje środowisko laguny o niskim zużyciu energii. Prędkość pompy zmienia się powoli, aby odtworzyć delikatne prądy laguny.

Tryb szczytu rafy: Tryb Reef Crest Random symuluje środowisko rafy o wysokiej energii. Pompa będzie często i drastycznie zmieniać prędkość, symulując rozbijające się fale i przypływ. To ulubieniec koralowców SPS.

Tryb wirowy: Tryb Gyre tworzy wzór przepływu składający się z jednolitych poziomów przepływu zgodnych z ruchem wskazówek zegara i *przeciwnych do ruchu wskazówek zegara, pulsujących w wybranym odstępie od dwóch sekund do dwóch godzin (Zmienny kierunek obrotów wymaga wielu pomp).

Tryb krótkiego impulsu: Tryb krótkiego impulsu tworzy wzór przepływu składający się z jednolitych wysokich i niskich poziomów pulsowania w wybranym odstępie od 0,2 sekundy do 2 sekund.

Tryb falowania pływowego: Tryb Tidal Swell (TSM) tworzy równowagę harmoniczną przypominającą zmieniające się warunki przepływu występujące w przyrodzie. W ciągu kilku godzin wzorzec przepływu zmieni się z bardzo chaotycznego w spokojny, po czym nastąpi gwałtowny wzrost na sam koniec cyklu. Kierunek przepływu zmieni kierunek w każdym cyklu.

Tryb transportu składników odżywczych: Tryb transportu składników odżywczych (NTM) tworzy obieg w programie dwufazowym. Pierwsza faza wykorzystuje ruch falowy do wzburzenia szczątków. Druga faza następuje gwałtownym ruchem, aby przenieść szczątki do przelewu i na zewnątrz akwarium. Ten tryb promuje maksymalne zdrowie, eksport składników odżywczych i zwiększony wzrost wrażliwych koralowców, takich jak SPS.

Parametry techniczne:

- Przepływ: 19 000 lph
- Pobór mocy: 9-37 w
- Zakres zbiorników: 190-1800 litrów
- Maksymalna grubość szkła: 19 mm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci