• Green Bubbles CO2 Generator - zestaw CO2 z elektrozaworem

Symbol: GREEN CO2 BASIC SET

Kompletny zestaw CO2, działający na zasadzie zacieru i komponentów naturalnych. Dostarcza roślinom łatwo przyswajalny dwutlenek węgla. Zestaw wyposażony jest w elektrozawór, aby Twoje akwarium stało się całkowicie bezobsługowe.

342.13
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Dodatkowe informacje: 508241341

Zostaw telefon

Wysokiej klasy całkowicie bezpieczny zestaw akwarystyczny CO2. Posiada wszystkie niezbędne elementy. Jest łatwy w użyciu. Nadaje się do zbiorników od 20 do 200l pojemności.

Kompletny zestaw:
- reduktor z manometrem
- butla
- elektrozawór
- zaworek precyzyjny
- zawór przeciwzwrotny
- licznik bąbelków 
- zestaw komponentów CO2
- lejek i miarka wody
- filtr CO2
- instrukcja PL i ENG

Super długie działanie:
Jednorazowo uruchomiony zestaw pozwala dawkować CO2 w ilości dwa bąbelki na sekundę przez ok. 120dni !! (zwykle dwa bąbelki podawane są w akwariach ok. 100l przy bogatej roślinności)

Reduktor - zintegrowany z innymi elementami:
To serce zestawu. Urządzenie to jest zintegrowane z pozostałymi elementami (elektrozawór, licznik bąbelków, zaworek precyzyjny, zawór przeciw zwrotny) dzięki temu całość zapewnia maksymalnie bezpieczne użytkowanie, bez poszczególnych elementów wiszących luźno na wężyku - jak to miało miejsce dotychczas w dobieranych zestawach CO2. Reduktor zapewnia redukcję wstępną ciśnienia CO2. Ponad to, wyposażony jest w manometr, wskazujący ciśnienie panujące w butli.

Filtr CO2:
To rzadko spotykany element. Ten niedoceniany detal ma kolosalny wpływ na dawkowane CO2. Składa się z gęstego wkładu sedymentacyjnego i węgla aktywnego. Dzięki niemu, do reduktora nie dostają się zanieczyszczenia mogące wpłynąć na działanie zestawu. 

Elektrozawór: 
Podłącz do programatora czasowego, a Twój zestaw CO2 stanie się całkowicie bezobsługowy. Będzie samoczynnie załączać i wyłączać CO2 na dzień i noc.

Zaworek precyzyjny:
Za pomocą jednego pokrętła precyzyjnie ustawisz dawkę CO2, względem potrzeb Twojego akwarium.

Licznik bąbelków:
Pozwoli Ci określić ilość dawkowanego CO2. 

Zaworek zwrotny:
Znajduje się tuż pod licznikiem bąbelków i jest w nim umiejscowiony. Nie pozwala na "cofkę" wody akwariowej do wężyka z instalacji CO2.

Zestaw komponentów CO2: 
Pozwolą Ci na uruchomienie Generatora CO2. Składa się z dwóch mieszanek, które po wymieszaniu z wodą jednostajnie generują naturalne (spożywcze) CO2. Aby ułatwić pierwsze uruchomienie w zestawie znajdziesz instrukcję w języku polskim, lejek i miarkę wody.

Butla:
Wykonana z polerowanej stali nierdzewnej. Jest nie tylko elegancka ale i arcywytrzymała. Posiada podstawkę zapobiegającą wywróceniu się butli.


Dane techniczne:
- całkowita wysokość zestawu (butla + reduktor + licznik bąbelków): 48,5cm
- dawkowanie: 120dni
- do akwarium: 20 - 200l
- zasilanie elektrozaworu: 230V
- długość przewodu zasilającego: 150cm


Green Bubbles: Producent artykułów akwarystycznych i systemów CO2, zaprojektowanych przez akwarystów dla akwarystów. Wieloletnie doświadczenie marki umożliwiło stworzenie w pełni bezpiecznego i długotrwałego systemu generowania CO2. Zestaw CO2 Generator jest łatwy w użytku zarówno podczas instalacji jak i codziennym stosowaniu. 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci