Darmowa   wysyłka   za   zamówienie   powyżej   199 zł

Hsbao EW-18 pompa cyrkulacyjna 4000l/h

Symbol: Hsbao EW-18

Pompy cyrkulacyjne Hsbao z serii EW to doskonałe połączenie szerokiego zakresu możliwości, wysoko cenionej trwałości z korzystną ceną. Najwyższa jakość produktu oraz nieograniczone możliwości ustawień trybów pracy stawiają pompy Hsbao na równi z najlepszymi cyrkulatorami na rynku. Pompa posiada kontroler LCD, który umożliwia stworzenie trybów pracy o nieograniczonych charakterach pracy.

Dostępność: Średnia dostępność
364.66
szt.
Dodatkowe informacje: 508241341 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
0
  • Kurier (przelew, płatność online) 0
Więcej o produkcie
Waga
0.75 kg

Bez właściwej cyrkulacji wody w zbiorniku ciężko jest stworzyć ładne, realistycznie wyglądające akwarium. Brak dostatecznego ruchu wody negatywnie odbija się na dystrybucji pierwiastków, substancji odżywczych oraz minerałów, które bezpośrednio wpływają na kondycję ryb, korali czy też roślin. 

Dzięki pompom Hsbao EW możliwe jest odwzorowanie naturalnych fal i prądów wodnych występujących w naturze, a wielopoziomowy system regulacji stwarza niemal nieograniczone możliwości dostosowania ich pracy do wymagań konkretnego akwarium. Wśród programowalnych trybów pracy znajdziemy m.in.: (długość czasu działania i wydajności pompy które w każdym trybie można regulować)

M1: tryb strumieniowy, w tym trybie pompa wytwarza stały strumień, prąd wodny.

M2: tryb falowania równoczesnego - jedna lub więcej pomp będą pracować równocześnie

M3: tryb falowania naprzemiennego - jedna lub więcej pomp będą pracować naprzemiennie.

M4: tryb sinusoidalny - tryb w którym pompa będzie płynnie zmieniać wydajność od 30% do 100%

M5: tryb rafowy - pompa pracuje z losową wydajnością, przez losowy okres czasu.

M6: tryb zaawansowany - w tym trybie użytkownik określa moc i czas pracy oraz możliwość ustawienia naprzemiennej pracy dwóch lub więcej pomp.

Dodatkowo, rozbudowany kontroler LCD posiada czujnik zmierzchu, który wprowadza naturalnie spokojne działanie pomp na okres nocy, symulując naturalne działanie sił pływowych. Istnieje możliwość ręcznego wyłączenia tego trybu pracy.

Bardzo przydatna jest również funkcja FEED wstrzymująca pracę pompy na 10min np. na czas karmienia ryb i korali. 

Wszystkie pompy Hsbao serii EW wyposażono w oś ceramiczną dzięki czemu jest niewrażliwa na działanie wody i soli. Konstrukcja silnika oraz specjalne właściwości silnika znacznie zredukowały pobór prądu, czyniąc pompy Hsbao najekonomiczniejszymi na rynku. 

Kontrolery pomp serii EW komunikują się bezprzewodowo, dzięki czemu istnieje między poszczególnymi pompami zależność w trybach pracy oraz istnieje możliwość ustawiania trybów pracy tylko z jednego kontrolera. Takie rozwiązanie znacznie ułatwia montaż większej ilości urządzeń oraz ułatwia programowanie większej ilości pomp. 

Hsbao do produkcji pomp serii EW wykorzystuje najlepszej jakości materiały, a solidność wykonania gwarantuje długotrwałą nieprzerwaną pracę. Za montaż pomp odpowiada silny magnes, który umożliwia szybki i trwały montaż oraz ewentualną zmianę lokalizacji pomp w akwarium.

Dane techniczne:
Moc: 10W
Wydajność maksymalna: 4000l/h
Rozmiary: 62 x 62 x 88 mm 

Hsbao - producent tej marki specjalizuje się w produkcji pomp i innych sprzętów do użytku akwarystycznego. Jego rozwiązania konstrukcyjne często stają się inspiracja dla innych producentów, a trwałość produktów jest wysoko ceniona przez użytkowników.

Wszystkie produkty marki Hsbao z naszej dystrybucji objęte są 24 miesięczną gwarancją.  

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: