Darmowa   wysyłka   za   zamówienie   powyżej   199 zł
Brak towaru

Hydroidea EcoGerm Starter 1000g - starter biologiczny

Symbol: Hydro EcoGerm Starter 1kg

To innowacyjny starter bakteryjny do oczek wodnych i stawów. Zawiera wyszukane, naturalne szczepy bakterii autotroficznych w bardzo dużym stężeniu. Preparat natychmiast aktywuje życie biologiczne w filtrach i innych strefach filtracyjnych, zapewniając równowagę biologiczną w zbiorniku wodnym.

Dostępność: Brak towaru
631.12
szt.
Dodatkowe informacje: 508241341 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
0
  • Kurier (przelew, płatność online) 0
Więcej o produkcie
Waga
1 kg

To innowacyjny starter bakteryjny do oczek wodnych i stawów. Zawiera wyszukane, naturalne szczepy bakterii autotroficznych w bardzo dużym stężeniu. Preparat natychmiast aktywuje życie biologiczne w filtrach i innych strefach filtracyjnych, zapewniając równowagę biologiczną w zbiorniku wodnym. Zawiera bakterie szybko utleniające amon, amoniak i azotyny. Polecany do silnie obciążonych zbiorników wodnych, w szczególności z karpiami Koi. W jednym gramie zawiera ponad miliard aktywnych mikroorganizmów.

Zalety:
- Starter bakteryjny w bardzo dużym stężeniu
- W 100 procentach ekologiczny, bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska
- Szybko działający - natychmiast poprawia stan wody w oczku wodnym lub w stawie
- Szczególnie polecany do stosowania wiosną lub przy ponownym uruchamianiu filtracji
- Zalecany jest również do aplikacji w przypadku wymiany wody lub po oczyszczeniu filtra
- Zawiera naturalne szczepy niepatogennych bakterii w bardzo dużym stężeniu
- Skutecznie i bardzo szybko redukuje związki azotu i trujący amoniak
- Natychmiastowo aktywuje życie biologiczne w filtrach
- Dostarcza wyspecjalizowane szczepy bakterii nitryfikacyjnych
- W 1 gramie produktu znajduje się ponad miliard pożytecznych mikroorganizmów.

Sposób aplikacji: rozsypujemy w filtrze lub po wodzie. 100 g preparatu na każde 10 000 litrów wody. Środek może zostać użyty jeśli temperatura wody w zbiorniku przekracza 8°C. Przed aplikacją środka należy wyłączyć lampę UVC. Ponownie można ją włączyć po kilku dniach.

Warto wiedzieć:
- Preparaty EcoGerm Starter są obecnie bezkonkurencyjnymi preparatami bakteryjnymi używanymi do naturalnego oczyszczania oczek wodnych i stawów z rybami. Działają bardzo szybko i wielotorowo.
- Zadaniem wprowadzonych do środowiska wodnego mikroorganizmów jest szybka inicjacja tlenowych procesów respiracji, degradacji oraz mineralizacji zanieczyszczeń organicznych.
- EcoGerm Starter buduje lub wspomaga naturalnie występująca w zbiorniku mikroflorę bakteryjną, promieniowce i mikrogrzyby wodne w odnowie zakłóconych procesów samooczyszczania się wód.
- Zanieczyszczające wodę związki organiczne zostają enzymatycznie zdegradowane do substancji prostych oraz w ok. 90% zmineralizowane w respiracji do dwutlenku węgla i soli mineralnych.
- Powstałe mineralne i organiczne produkty azotowe i fosforowe zostają częściowo zużyte do produkcji biomasy mikroorganizmów, która z kolei staje się pożywieniem bakteriożernych organizmów zwierzęcych.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: