Darmowa   wysyłka   za   zamówienie   powyżej   199 zł

JBL Cristal Profi Greenline e1902

Symbol: JBL E1902 GREENLINE

JBL Cristal Profi nowej serii 1902 to niezawodny filtr o legendarnej już skuteczności filtracji dedykowany do zbiorników od 200 do 800l. Filtr pracuje jeszcze ciszej i wydajniej niż jego poprzednik, posiada dwukrotnie większy prefiltr oraz nie zwykle energooszczędny silnik. Jest absolutnym liderem w dziedzinie energooszczędności oraz bezgłośnej pracy.

Dostępność: Mało
1483.17
szt.
Dodatkowe informacje: 508241341 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
0
  • Kurier (przelew, płatność online) 0
Więcej o produkcie
Waga
9.5 kg

Nowa seria Cristal Profi posiada szereg sprawdzonych rozwiązań jak i nowe opatentowane systemy polepszające filtrację oraz ułatwiające obsługę. Do najważniejszych z nich należy nowa pompa o niskim poborze prądu lecz o większej wydajności oraz nowy większy prefiltr.

Prosty w obsłudze dzięki rozwiązaniom takim jak praktyczny system mocowania zaworów, dodatkowa ręczna pompka do zalewania filtra, deczownica oraz dwa kosze na media filtracyjne pozwalające na maksymalne wykorzystanie dużej pojemności filtra.

Wbudowany system szybkiego startu umożliwia łatwy start pracy filtra bez uciążliwego zasysania wody. Filtr ten jest wyposażony w złoża filtracyjne i gotowy do podłączenia. Złoża filtracyjne są w ten sposób wybrane, aby zapewniały efektywne mechaniczne i biologiczne oczyszczanie wody. W ten sposób zapewniona jest czysta i zdrowa woda w akwarium. Wszystkie części filtra są bardzo łatwe w montażu i tak skonstruowane, że niemożliwe jest nieprawidłowe ich złożenie. Nie przewidziano rurki spustowej do wpływającej wody, aby ułatwić wygodne wygodne i łatwe wypełnianie materiałów filtracyjnych.

Nowoczesny, opatentowany blok przyłącza węża zapobiega przypadkowemu wypływaniu wody podczas jego odłączania od filtra.

Bezpośrednio pod głowicą pompy znajduje się nowoczesny, opatentowany kosz filtracyjny Combi, w którym po lewej i prawej stronie znajdują się łatwo dostępne złoża filtracji wstępnej. Przy regularnej wymianie złóż filtracji wstępnej nie potrzeba zbyt często czyścić pozostałych złóż.

Dane techniczne:
Zalecany do zbiorników 200 - 800 litrów.
Pojemność filtra: 15l
Wydajność max: 1900 l/h
Moc: 36W
Pojemność koszy filtracyjnych:  1,9l x 4szt. + prefiltr 2,3l.
Średnica węży: 19/25mm
Wymiary: 200/235/564 mm

W Zestawie:
- Filtr zewnętrzny kubełkowy JBL Cristal Profi Greenline e1902
- Wkłady filtracyjne (gąbkowe i ceramiczne)
- Komplet wszystkich złączek, końcówek , kolanek , rurek, węzy i przyssawek
- Deszczownia
- Instrukcja obsługi w języku polskim
- Polska Gwarancja 

Filtr, po rejestracji na stronie producenta, posiada gwarancję na okres lat 4.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: