Darmowa   wysyłka   za   zamówienie   powyżej   199 zł

Jebao FD-40 Fish Feeder - automatyczny karmnik

Symbol: JEBAO FD-40

 Jebao FD-40 to najnowsza propozycja marki Jebao/Jecod wśród automatycznych karmników. Przeznaczony jest do karmienia ryb stawowych, do 6 razy dziennie w ustalonych odstępach czasu. Bezobsługowe karmienie ryb stawowych jest idealnym rozwiązaniem w przypadku dłuższej nieobecności - urządzenie perfekcyjnie zapewni pożywienie mieszkańcom oczka wodnego. 

Dostępność: Mało
651.00
szt.
Dodatkowe informacje: 508241341 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
0
  • Kurier (przelew, płatność online) 0
Więcej o produkcie
Waga
3 kg

Regularne odżywianie Twoich ryb stawowych wpływa na ich wzrost i zdrowie - niezmiernie pomocny w tym okaże się automatyczny karmnik Jebao FD-40. To najnowsza propozycja marki Jebao/Jecod wśród automatycznych karmników. Przeznaczony jest do karmienia ryb stawowych, do 6 razy dziennie w ustalonych odstępach czasu. Bezobsługowe karmienie ryb stawowych jest idealnym rozwiązaniem w przypadku dłuższej nieobecności - urządzenie perfekcyjnie zapewni pożywienie mieszkańcom oczka wodnego. 

Co go wyróżnia?

Elektroniczny wyświetlacz z podświetleniem oraz intuicyjna klawiatura znacznie ułatwiają obsługę. Karmienie odbywa się zawsze zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Okresy karmienia należy ustawić w odniesieniu do aktualnego czasu lokalnego. Maksymalnie ustawić można od 1 do 6 karmień dziennie, dostosowując również dawkę karmienia. Pojemnik na karmę ma pojemność 4L. Przezroczysty plastik umożliwia kontrolowanie poziomu pozostałego pokarmu bez konieczności otwierania pojemnika, daje to też możliwość umieszczenia w środku sporej porcji pokarmu bez konieczności częstego uzupełniania. Karmnik może dozować paszę granulowaną o różnej frakcji. 

Cechy karmnika:
- należy ustawić synchronizację zegara z czasem lokalnym
- automatyczne karmienie ryb, do 6 razy dziennie - ustaw dzienny czas karmienia dla każdego posiłku, a karmnik Jebao FD-40 nakarmi ryby na czas
- ilość żywności może być ustawiona dowolnie, maksymalnie do 9 porcji
- swobodne podawanie ręczne
- unikalna wodoodporna konstrukcja, nadaje się do użytku na zewnątrz
- wyświetlacz LCD wskazuje zegar i parametry żywienia
- pojemność karmnika 4,0L
- w urządzeniu łatwo usunąć można górną pokrywę i uzupełnić żywność
- opcjonalny montaż podajnika do zamocowania na dnie stawu lub na ścianie za pomocą uchwytu 

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: