• Kamoer ATO One 2 RO - automatyczna dolewka z elektrozaworem

Symbol: KAMOER ATO ONE 2 RO

Kompletny zestaw automatycznej dolewki z elektrozaworem do systemów RO. Wyposażony jest w dwa czujniki optyczne. Stale monitoruje poziom uzupełnienia zbiornika dolewki, a w razie konieczności ostrzega o nieprawidłowościach w systemie hydraulicznym, głośnym alarmem. Sensory są montowane na silnych magnesach, co z pewnością ułatwi Ci instalacje i umożliwi precyzyjne określenie maksymalnego napełnienia zbiornika. 

316.30
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 1 kg

Dodatkowe informacje: 508241341

Zostaw telefon

Do czego może służyć Kaomer ATO One 2 RO?
- kompleksowa obsługa filtra RO.

Włącza i wyłącza produkcję wody.
Nie martw się więcej, że znów zapomnisz włączyć czy wyłączyć wodę RO. Od teraz będzie nad tym czuwać ten sprytny gadżet. Po prostu zamontuj czujniki na dowolnym zbiorniku / wiadrze / dzbanku, a woda napełni go do linii sensorów. Ponownie uruchomi produkcję, gdy poziom wody opadnie. 

Podwójne zabezpieczenie:
Aby zbiornik na wodę RO nie przepełnił się, czuwają nad jego zapełnieniem dwa sensory. Podstawowy czujnik optyczny - bardzo precyzyjne urządzenie oraz czujnik zabezpieczający dodatkowy.

Montaż:
Do instalacji nie są wymagane żadne narzędzia. Sensory instalowane są szybko i łatwo, przy użyciu mocnego magnesu. Dlatego, możesz zainstalować je w dowolnym miejscu i wysokości na dowolnym zbiorniku. Maksymalna grubość ścianki naczynia to 15mm

Dodatkowa możliwość rozbudowy:
W każdym momencie możesz zainstalować pompę wody zamiast elektrozaworu. Wówczas zestaw ten będzie pełnić zupełnie inną funkcję dolewki.

Co jest w zestawie?
- czujnik optyczny
- czujnik pływak
- zasilacz
- elektrozawór
- dwa magnesy / uchwyty
- oryginalne opakowanie
- instrukcja PL
- uchwyt kolanko na wężyk
- wężyk 500cm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci