• Kamoer ATO One 2 SE - automatyczna dolewka z pompą wody

Symbol: KAMOER ATO ONE 2 SE

Kompletny zestaw automatycznej dolewki z pompą wody do uzupełnienia, dolewek i zbiorników rezerwowych . Wyposażony jest w dwa czujniki optyczne. Stale monitoruje poziom uzupełnienia zbiornika dolewki, a w razie konieczności ostrzega o nieprawidłowościach w systemie hydraulicznym, głośnym alarmem. Sensory są montowane na silnych magnesach, co z pewnością ułatwi Ci instalacje i umożliwi precyzyjne określenie maksymalnego napełnienia zbiornika. 

316.30
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 1 kg

Dodatkowe informacje: 508241341

Zostaw telefon

Automatyczne dolewanie wody:
Nie martw się, że zapomnisz dolać wody lub, że poziom wody w zbiorniku zbytnio spadnie. Od teraz nad poziomami wody w zbiorniku będzie czuwać to sprytne urządzenie. Gdy poziom wody w zbiorniku docelowym zbytnio opadnie urządzenie uruchomi pompę wody z zestawu, dolewając wodę do poziomu czujników

Podwójne zabezpieczenie:
Aby zbiornik na wodę nie przepełnił się, czuwają nad jego zapełnieniem dwa sensory. Podstawowy czujnik optyczny - bardzo precyzyjne urządzenie oraz czujnik zabezpieczający dodatkowy.

Montaż:
Do instalacji nie są wymagane żadne narzędzia. Sensory instalowane są szybko i łatwo, przy użyciu mocnego magnesu. Dlatego, możesz zainstalować je w dowolnym miejscu i wysokości na dowolnym zbiorniku. Maksymalna grubość ścianki naczynia to 15mm

Dodatkowa możliwość rozbudowy:
W każdym momencie możesz zainstalować elektrozawór zamiast pompy wody. Wówczas zestaw ten będzie pełnić zupełnie inną funkcję dolewki.

Zabezpieczenie przed pracą na sucho:
Woda w rezerwie skończyła się? To nie problem. Pompa wody posiada czujnik zabezpieczający przed pracą "na sucho".

Co jest w zestawie?
- 2 x czujnik optyczny
- zasilacz
- pompa wody 270l/h
- dwa magnesy
- oryginalne opakowanie
- uchwyt na wężyk
- wężyk 200cm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci