• Oase PondoVac 3 - odkurzacz do oczek wodnych

Symbol: Oase PondoVac 3

Kompletny, wielofunkcyjny i bardzo mocny odkurzacz do oczek wodnych, ogrodów i basenów. Wyposażony jest w zestaw dysz ssących o różnych zastosowaniach. Odkurzaj dno oczka, jesienne liście, susz posadzkę, usuwaj glony - PondVac 3 odkurza wszystko i wszędzie.

Brak towaru
2653.66
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Dostępność Brak towaru
Waga 15.3 kg
Zostaw telefon

Wciąga wszystko!
PondVac dzięki różnym końcówkom i potężnej mocy ssania może odkurzać dosłownie wszystko. Począwszy od glonów na dnie basenu poprzez muł oczka wodnego, aż po jesienne liście. 

Filtracja:
Wszystko co trafia do odkurzacza jest filtrowane za pomocą siatki, z której szybko usuniesz zebrane zanieczyszczenia. Możesz zastosować dodatkową filtrację w przypadku powrotu wody do oczka wodnego.

Zestaw końcówek:
Do każdej powierzchni. Do czyszczenia, osuszania, precyzyjnego zbierania z płaskiego dna basenu, do odmulania, z zasuwką regulującą średnice wciąganych zanieczyszczeń, itd. itp.

Dobierz moc ssania:
Regulacja mocy sprawia, że zawsze dobierzesz odpowiednią moc zasysania. Używaj maksymalnej mocy w przypadku dużego obciążenia. Mniejszej mocy na płytkich zbiornikach lub w przypadku odkurzania na sucho, aby wciągnąć tylko to co zaplanowałeś.

Na kółkach:
Odkurzacz jest mobilny, dzięki kółkom. Sam w sobie jest dość ciężki (13kg) plus ewentualne obciążenie wodą, szlamem i innym różnym brudem sprawią, że ponownie docenisz wynalazek koła. 

Przeźroczysta rura wciągająca:
Abyś widział jak Ci wychodzi czyszczenie zbiornika.


Dane techniczne:
- wymiary: 435 x 395 x 670
- pobór prądu: 1600W
- wysokość wciągania wody: 210cm
- maksymalny przepływ 4000l/h
- długość węża wylotowego: 2.5m
- długość węża wlotowego: 4m

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci