Darmowa   wysyłka   za   zamówienie   powyżej   199 zł
Brak towaru

Oase PondoVac Classic - odkurzacz do oczek wodnych

Symbol: Oase PondoVac Classic

Kompletny i wydajny odkurzacz do oczek wodnych. Wysoka moc zasysania oraz 4 różne końcówki gwarantują czyste oczko wodne lub basen. Może pracować w obiegu otwartym lub zamkniętym. W przypadku zwracania wody do oczka jest ona uprzednio filtrowana. 

Dostępność: Brak towaru
1547.83
szt.
Dodatkowe informacje: 508241341 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
0
  • Kurier (przelew, płatność online) 0
Więcej o produkcie
Waga
10.9 kg

Oase Pondovac Classic Pond Vacuum to potężny odkurzacz stawowy z czterema różnymi dyszami ssącymi w zestawie. Pondovac Classic Pond Vacuum to świetny sposób na usuwanie szlamu, glonów i odpadów ze stawu lub basenu. Pondovac Classic oferuje maksymalną moc przy minimalnym zużyciu energii - i oszczędza pieniądze w porównaniu z droższymi modelami.

Dysze ssące:
Pondovac Classic posiada cztery różne dysze ssące - szczelinową, nitkowatą, szeroką i regulowaną uniwersalną (2-10 mm), dzięki czemu możesz mieć pewność, że poradzi sobie z każdym rodzajem zanieczyszczeń w stawie.

Czyszczenie:
Posiada sterowany czasowo, automatyczny cykl aktywacji i opróżniania.

Filtrowanie:
W pojemnym kuble odkurzacza dochodzi do filtracji wody. Dlatego, w przypadku zwracania jej do oczka wodnego masz pewność, że woda jest czysta i pozbawiona zabrudzeń. 

Obieg zamknięty lub otwarty:
Odkurzacz podczas pracy może zwracać czystą wodę do stawu. Można też zastosować tryb pracy zamknięty. Wówczas cała ściągnięta woda pozostanie w kuble odkurzacza.

W zestawie:
Odkurzacz, 4 rury ssące, 4 różne dysze ssące, 1 worek filtrujący, 1 worek na grube zanieczyszczenia, wąż ssący 4 m i wąż odpływowy 2 m

Dane techniczne:
- moc: 1400W
- wydajność: 3000l/h
- maksymalne zanurzenie / ssanie: 2m

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: