• Octo Regal 200-INT - odpieniacz białek

Symbol: OCTO REGAL 200-INT SUPM SKIMMER

Wewnętrzny odpieniacz Regal serii OCTO charakteryzujący się wysokiej jakości odlewanym korpusem akrylowym, łatwym demontażem w celu konserwacji oraz precyzyjną regulacją. Odpieniacz zasilany jest przez pompę odpieniającą VarioS, wyposażoną w wirnik z kołem zębatym, wysokiej jakości ceramiczny wał i łożysko zmniejszające zużycie. 

3705.37
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 8.2 kg

Dodatkowe informacje: 508241341

Zostaw telefon

Wewnętrzny odpieniacz białek Regal serii OCTO (Regal-INT) charakteryzuje się wysokiej jakości akrylową konstrukcją korpusu, łatwym demontażem w celu konserwacji, precyzyjną zasuwą regulacyjną oraz hybrydowym korpusem stożkowym, który pomaga w naturalny sposób stabilizować i koncentrować pianę bogatą w substancje organiczne podczas unoszenia się.

Regal-INT jest zasilany przez własną, regulowaną pompę odpieniającą VarioS, wyposażoną w wirnik z kołem zębatym, odłączany sterownik, wysokiej jakości ceramiczny wał i łożysko zmniejszające zużycie oraz najnowszą technologię zmiennej prędkości przepływu zapewniającą precyzyjną kontrolę, zwiększoną wydajność, energooszczędność i bezpieczeństwo pracy.

W przeciwieństwie do większości pomp cyrkulacyjnych, które wykorzystują prąd zmienny (AC), pompa VarioS ma kilka kluczowych zalet w porównaniu z tradycyjnymi pompami AC, a mianowicie wyższą sprawność energetyczną, bezpieczniejsze działanie przy napięciu roboczym 24 V oraz, co najważniejsze, regulację zmiennej prędkości w celu dostosowania idealnej mieszanki powietrza i wody przepływającej do odpieniacza.

Czy wiesz, że... ?
OCTO jest pierwszym na świecie producentem odpieniaczy białek, który projektuje i produkuje własne pompy odpieniające. Pompy odpieniające OCTO zostały zaprojektowane specjalnie w celu ulepszenia i zwiększenia wydajności odpieniaczy białek OCTO.

Cechy i zalety Octo Regal 
- Najwyższa efektywność w zbiorniku
- Wysokiej jakości ręcznie wykonana konstrukcja z akrylu
- Regulowana i zmienna wydajność dla energooszczędnej i cichej pracy
- Pompy VarioS DC stworzone specjalnie dla odpieniaczy białek
- Hybrydowy kształt stożkowy komory reakcyjnej
- Wlot powietrza o dużej objętości
- Łatwa konserwacja

Dane techniczne: 
- Moc: 40W
- Do akwarium: 1500L
- Wymiary: 37x25x59,9cm
- Maksymalna wydajność pompy (powietrze): 1500L/H
- Maksymalna wydajność pompy (przepływ) 1600L/H

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci