• Pacific Sun Pandora Hyperion S 2x75W, 8x39W

Symbol: PS PANDORA HYP S2 (8 ŚWIET) 2X75W, 8X39W WHITE

Pandora Hyperion S to połączenie lampy hybrydowej LED + T5 łączącej to, co najlepsze z obu źródeł światła. Wyposażony jest w nasz najnowszy panel LED Hyperion S wykonany w technologii SMT. 

Brak towaru
5147.10
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki Brak
Dostępność Brak towaru
Waga 23.5 kg
Zostaw telefon

Pandora Hyperion S to połączenie lampy hybrydowej LED + T5 łączącej to, co najlepsze z obu źródeł światła. Wyposażony jest w nasz najnowszy panel LED Hyperion S wykonany w technologii SMT (NO WHITE LEDs). Gwarantuje niezwykłe wrażenia wizualne oraz idealne dobranie kolorów 9 kanałowej matrycy LED, zbudowane w technologii SMT, który gwarantuje właściwe mieszanie barw.

Do budowy lampy zostały wykorzystane najwyższej jakości, najwydajniejsze diody LED producenta Cree oraz wysokiej jakości moduły LED opracowane przez Pacific Sun. 

Lampa Pandora Hyperion S przeznaczona jest do oświetlania akwarium morskiego z wymagającymi koralowcami twardymi SPS. Dzięki ilości wydawanego oświetlenia przez panel umożliwia silną penetrację światła w akwarium nawet do 80cm oraz idealne doświetlanie koralowców. 

Lampa Pacific Sun została zaprojektowana jako lampa wisząca do otwartych akwariów. Nie wolno stosować jej w zbiornikach z pokrywą. 

Pandora Hyperion S 2x75W, 8x39W przeznaczona jest do akwarium: 125x100x80cm. 

Zastosowanie źródła światła LED: 
- UV (400 and 420nm) - Made for Pacific Sun
- Royal Blue 450nm - Cree
- Royal Blue 465nm - Cree
- Blue - Cree
- Cyan - Made for Pacific Sun
- Green - Cree
- Amber - Made for Pacific Sun
- Deep Red - Made for Pacific Sun

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci