• Repti-Zoo LT810C Deluxe - oprawa oświetleniowa 81cm

Symbol: RZ LT810C

Wysokiej jakości oprawa serii Deluxe posiada konstrukcję typu „all in one". Łączy w sobie tradycyjną oprawę oświetleniową z komputerem sterującym. Obsługuje żarówki UVB o mocy do 26W, żarówki grzewcze o mocy do 75W.  Oprawa ma wbudowany panel sterujący do zarządzania temperaturą, wilgotnością i cyklem dzień/noc dopasowujący się do zmiennych warunków atmosferycznych w różnych porach dnia.

Brak towaru
1033.37
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Lampa z serii Deluxe łączy w sobie tradycyjną belkę oświetleniową na żarówki z termostatem, higrostatem i programatorem czasowym. Spełnia wymagania środowiskowe dotyczące hodowli zwierząt z różnych zakątków świata, uwzględniając różnice temperatur dnia i nocy w rzeczywistym środowisku naturalnym gadów, płazów i innych zwierząt.

Posiada szereg udogodnień, sprawdzonych rozwiązań oraz nowatorskich pomysłów, dzięki czemu jednym urządzeniem można regulować warunki panujące wewnątrz terrarium. 

Oto tylko niektóre z najważniejszych cech produktu:

- Belka wykonana jest w całości z aluminium, co doskonale odprowadza ciepło, powstałe w wyniku działania żarówek, wydłuża żywotność świetlówek i żarówek oraz spełnia funkcję estetyczną.

- W belce znajdują się odbłyśniki wykonane z wysoko polerowanej stali nierdzewnej redukując straty oraz wzmacniając emisję promieniowania UV. 

- Produkt wyposażono w wentylator chłodzący instalację elektryczną znajdującą się wewnątrz urządzenia.

- Rozmieszczenie żarówek zostało zaprojektowane tak, aby stworzyć strefę ciepłą i zimną dostosowując się do potrzeb zwierzęcia według uznanego przez hodowców na całym świecie standardu.

Najważniejszą zaletą belki jest wbudowany komputer sterujący
Reguluje on pracę żarówek grzewczych, włącza oświetlenie na porę dnia i nocy oraz posiada wyjście 220V na urządzenie podnoszące wilgotność. Komputer można zaprogramować tak, aby utrzymywał inną temperaturę i wilgotność w dzień i w nocy. 

Panel LCD stale wyświetla panującą temperaturę oraz wilgotność wewnątrz wybiegu.

Funkcja pomiaru czasu zaprojektowana jest tak, aby symulować zmianę pogody w środowisku naturalnym z przesunięciem między trybem słonecznym, a trybem pochmurnym.

Komputer sterujący posiada wbudowaną pamięć z własnym zasilaniem, dzięki czemu zapamiętuje ustawienia i aktualny czas w przypadku braku prądu.

Specyfikacja:
- oprawki ceramiczne na 2 x żarówka UVB o mocy do 26W
- oprawki ceramiczne na 2 x żarówki grzewcze o mocy do 75W lub 1 żarówka grzewcza do 75w + 1 emiter ciepła do 100W
- gwint E27
- praca termostatu od 0° do 50°C
- praca higrostatu od 20 do 90%
- wyjście na nawilżacz sterowany higrostatem
- praca timera wraz ze zmianami temperatury i wilgotności: 0-24h
- wymiary: 810 x 184 x 136mm

Oferta dotyczy oprawy oświetleniowej bez widocznych na zdjęciu żarówek.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci