• Repti-Zoo Lampa LED do terrarium 15W

Symbol: REPTIZOO SLIM LED LAMP  LED005.

Repti-Zoo swoim nowatorskim oświetleniem LED do terrarium wychodzi naprzeciw hodowcom chcącym rozwiązać problem z oświetleniem niegenerującym ciepła. Lampa doskonale sprawdza się w terrariach tropikalnych, gdzie temperatura nie powinna być zbyt wysoka. Posiada kontroler, trzy tryby pracy i światło sprzyjające fotosyntezie.

287.96
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.6 kg

Dodatkowe informacje: 508241341

Zostaw telefon

Lampa LED Repti-Zoo to najnowocześniejsze podejście do oświetlenia terrarium tropikalnego. Posiada szereg udogodnień i pomysłowych rozwiązań, które czynią ją niezastąpioną oraz dużo lepszą od zwykłego oświetlenia żarowego. Lampa jest energooszczędna (15W) oraz przystosowana do pracy w trudnych warunkach, a jej gabaryty umożliwiają włożenie jej pomiędzy terraria pozwalając na ich piętrowanie.

Światło, które emituje, jest o odpowiedniej temperaturze barwowej sprzyjającej fotosyntezie, dzięki czemu rośliny szybciej i bujniej rosną. Jest to niewątpliwie jedna z największych zalet lampy. Próżno szukać podobnej temperatury barwowej w zwykłym oświetleniu opierającym się na żarówkach.

Gabaryty lampy dają wręcz nieograniczone możliwości zainstalowania oświetlenia. Może się ona znajdować wewnątrz jak i na zewnątrz zbiornika, a nawet pomiędzy. Lampa jest odporna na skrajnie wysoką wilgoć. Posiada aluminiową obudowę odporną na zniszczenia, która doskonale chłodzi lampę. 

Kontroler zawarty w zestawie jest opary na systemie "Touch Pad". Umożliwia sterowanie trybami pracy o następującej charakterystyce światła:
Tryb dzienny - w tym trybie lampa uruchamia jedynie diody białe (6500K) w ilości 60szt.
Tryb nocny - w tym trybie lampa generuje światło jedynie o barwie niebieskiej (15szt 465nm) imitując światło księżyca. 
Tryb Full Power - lampa świeci wszystkimi diodami dodając terrarium koloru i żywych barw.

Ponadto kontroler posiada możliwość sterowania mocą oświetlenia. Oznacza to, że w każdym trybie można ustalać intensywność światła dopasowując się do potrzeb terrarium, zwierzęcia, a nawet - co najważniejsze, można imitować pory dnia, nocy czy pór roku.

Należy pamiętać, że to zmiany pory roku wywołują popęd seksualny, nastawiają zwierzę na porę zimowania i porę letnią, burzową itp. Dając zwierzęciu odpowiednią dawkę światła jeszcze bardziej przybliżamy mu naturalne środowisko. Z kontrolerem wszystkie te zmiany da się szybko wprowadzić za pomocą jednego "Touch Pada".

Dane techniczne:
- pobór mocy 15W
- wymiary lampy 395x90x9,5mm
- diody białe 6500K 60szt
- diody niebieskie 465nm 15szt
- długość kabla zasilającego 1m
- długość kabla kontroler / lampa 1,8m

Repti-Zoo to marka największego na świecie producenta sprzętu terrarystycznego. Z ich fabryk, doświadczenia, usług i towarów korzysta większość znanych i cenionych firm. Ich produkty znajdziemy wśród oferty najlepszych marek z całego świata m.in. z Niemiec, Anglii, Australii, USA i Japonii. Od niedawna produkty tej marki są również dostępne dla klientów pod oficjalną nazwą producenta - Repti-Zoo. 
To najwyższej klasy marka, której produkty są tworzone przy współudziale światowej klasy herpetologów, dzięki czemu produkty cieszą się zainteresowaniem nie tylko znanych firm ale również prywatnych hodowców. Repti-Zoo to prekursorzy nowych rozwiązań, cieszących się uznaniem klientów.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci