Darmowa   wysyłka   za   zamówienie   powyżej   199 zł
Brak towaru

Repti-Zoo NRK - terrarium 60x45x45cm

Symbol: RZ NRK0107 60X45X45

Terrarium Repti-Zoo to nowoczesny wybieg dla gadów, płazów i ssaków, który wyróżnia się nie tylko swoim unikalnym designem, ale także sposobem budowy poszczególnych elementów. Terrarium jest łatwe w montażu, funkcjonalne i bezpieczne. Posiada listwę wentylacyjną, wodoodporną podstawę i wiele innych udogodnień.

Dostępność: Brak towaru
825.38
szt.
Dodatkowe informacje: 508241341 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
0
  • Kurier (przelew, płatność online) 0
Więcej o produkcie
Waga
18 kg

Dlaczego terrarium serii NRK jest wyjątkowe?
Wybieg został zaprojektowany przy współpracy z doświadczonymi hodowcami zwierząt tropikalnych i pustynnych oraz naukowcami z działu zoologii badających płazy i gady. Terraria z serii NRK spełniają różnorodne wymagania środowiskowe dotyczące hodowli zwierząt z różnych zakątków świata, uwzględniając ich zapotrzebowania oraz dbając o ich zdrowie. Posiadają szereg udogodnień, sprawdzonych rozwiązań oraz nowatorskich pomysłów, dzięki czemu terraria Repti-Zoo wyróżniają się na tle produktów konkurencji, przede wszystkim estetyką i naturalnym wyglądem oraz trwałością i łatwością obsługi.

- Zakryta tylna ściana
Tylna ściana w terrariach z serii NRK jest zbudowana z czarnego panelu PCV. Kryta tylna ściana to dodatkowa izolacja termiczna, która pomaga utrzymać stałą temperaturę i poziom wilgotności w zbiorniku. Dodatkowo zwiększa poczucie prywatności zwierząt, co pomaga zminimalizować ich stres.

- Dodatkowa listwa wentylacyjna
Przednia pokrywa terrarium posiada wbudowaną listwę wentylacyjną, która wspomaga przepływ powietrza i minimalizuje gromadzenie się wilgoci.

- Prosta obsługa dla każdego - zamontuj terrarium już w kilka minut
Terrarium jako jedyne na rynku jest częściowo rozmontowane, co gwarantuje jego dostawę "w całości". Zmontowanie terrarium zajmuje niewiele czasu i jest skrajnie proste. Po postawieniu terrarium w każdym momencie można je na powrót rozmontować i ponownie zabezpieczyć do transportu.

- Dowolność w montażu
W trakcie montażu terrarium można dostosować jego poszczególne elementy do potrzeb użytkownika, np. zamontować siatkę boczną w niewidocznym miejscu, duży przepust na kable umieścić blisko gniazdka itp. Dowolność ustawień jest spora, dzięki czemu zbiornik odpowiada szerokiemu zakresowi potrzeb.

- Wodoodporne dno - akwaterrarium dla żółwia i płazów:
Dno terrarium jest wodoodporne, co umożliwia zbudowanie terrarium częściowo zalanego lub o wysokiej wilgotności. Zapobiega wylewaniu się płynów jak i wypadaniu podłoży sypkich. Ta część jest dostarczana w całości - zbudowana i sklejona przez producenta.

- Ściągana górna siatka
Górną pokrywę terrarium stanowi odporna na wysokie temperatury i rdzewienie stalowa siatka. Siatka ta jest w całości wyjmowana, co ułatwia dostęp do wnętrza terrarium bez ryzykowania ucieczki zwierzęcia oraz stresowania zwierzęcia. Jednocześnie jest ona zabezpieczona specjalnymi zamkami uniemożliwiając, nawet najsilniejszemu pupilowi, ucieczkę. Siatka zapewnia doskonałą wymianę gazową dodatkowo zabezpiecza pupila przed poparzeniem się w przypadku kontaktu z lampą grzewczą.

- Szczelny przepust na kable - terrarystyczny, a nie biurowy:
Przepust na kable, w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów, jest zaprojektowany pod kątem terrarystycznym, a nie biurowym. Posiada małe wypustki na przewody, niwelując niezabezpieczony wylot z terrarium. Cały przepust jest wyjmowany, dzięki czemu można, bez użycia siły czy odcinania wtyczki, łatwo przeprowadzić końcówkę z wtyczką do gniazdka elektrycznego. W pokrywie znajdują się dodatkowe przepusty na kable, zabezpieczone specjalnymi zaślepkami, tak aby nawet najmniejszy robak nie mógł uciec z terrarium w przypadku nie wykorzystania dodatkowych wylotów na kable.

- Szkło o wysokiej przejrzystości:
Wysokiej jakości szkło, z którego wyprodukowane są ścianki boczne jak i podstawa, jest niezwykle przejrzyste. Zapewnia to doskonały widok na naszego ulubieńca, nie ujmując nic z estetyki, nie zmieniając barw dekoracji umieszczonych wewnątrz wybiegu oraz nie powoduje załamywania się światła czy tworzenia efektu soczewki. Materiał z którego zostało wykonane szkło, oprócz walorów estetycznych, zapewnia doskonałe zabezpieczenie przed stłuczeniem podczas transportu jak i codziennego użytkowania.

- Nóżki umożliwiające piętrowanie oraz umieszczenie maty grzewczej:
Całe terrarium umieszczone jest na specjalnych podstawkach, dzięki czemu nie ma potrzeby podkładania mat akwarystycznych oraz umożliwia podłożenie pod terrarium matę grzewczą.

- Nowoczesna estetyka i wytrzymałość:
Elementy łączące poszczególne ścianki są wykonane wysokiej klasy stopu aluminium. Materiał ten jest odporny na odkształcenia wysokie temperatury, a wysokiej jakości lakier nadaje całości bardzo atrakcyjny wygląd.

Wymiary:
- Całe terrarium 60 x 45 x 45 cm
- Wysokość podstawy: 17,8cm

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: