• Repti-Zoo Smart Wi-Fi Deep Lamp - lampa na żarówki grzewcze Wi-Fi

Symbol: RZ SMART WIFI DEEP DOME LAMPA ZRL04D

Lampa z kloszem i oprawką ceramiczną na żarówki grzewcze do terrarium. Najważniejszą zaletą jest połączenie Wi-Fi z aplikacją od Repti-Zoo w Twoim telefonie. Na podstawie danych zbieranych przez termo-higrometr Smart od Repi-Zoo aplikacja ta zdalnie staruje takimi urządzeniami jak lampy grzewcze i zamgławiacz.

311.74
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Dodatkowe informacje: 508241341

Zostaw telefon

Lampa terrarystyczna na wszystkie żarówki grzewcze i emitery o maksymalnej mocy 100W. Posiada standardowy gwint e27, duży czarny matowy z zewnątrz klosz, a w środku z odbłyśnikiem. Lampa łączy się za pomocą Wi-Fi z aplikacją w Twoim telefonie. 

Ogólne zalety w skrócie:
- klosz i przegub kulowy kierujący światło
- oprawka ceramiczna z radiatorem
- standardowy gwint e27
- ostrzeżenie przed gorącym kloszem - termo naklejka
- łączy się przy pomocy Wi-Fi z aplikacją na Twoim telefonie


Co potrafi lampa?

- Na każdą żarówkę: Lampa dostosowana jest do żarówek grzewczych i emiterów ciepła o maksymalnej mocy 100W
- Chłodzenie żarówki: Oprawka ceramiczna połączona jest z radiatorem, zapobiegając przegrzewaniu się żarówki, co znacząco wpływa na jej żywotność.
- Klosz długi i matowy: Niezwykle estetyczny matowy klosz w całości zasłania światło chroniąc Twoje oczy, zamiast tego kieruje je prosto w dół do terrarium, zwiększając efektywność grzania. 
- Mocowany na przegubie kulowym: Niewielki zacisk lampy osadzony jest na przegubie kulowym. Daje Ci to możliwość precyzyjnego skierowania światła.
- Uwaga gorący klosz: Na kloszu znajduje się naklejka ostrzegawcza. Pod wpływem ciepła zmienia ona swoją barwę na czerwony oraz ujawnia napisy ostrzegające przed rozgrzanym kloszem. Tak na wszelki wypadek.. abyś nie poparzył sobie dłoni.


Co potrafi aplikacja?

- Zdalne monitorowanie przez aplikację mobilną: Dzięki połączeniu z dedykowaną aplikacją na smartfony, termometr umożliwia śledzenie warunków w terrarium z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Stwórz idealne środowisko dla swoich podopiecznych, będąc z dala od domu.
- Automatyczne sterowanie urządzeniami: Aplikacją na podstawie danych zebranych przez termo-higrometr, może kontrolować pracę lamp grzewczych i zamgławiaczy, automatycznie dostosowując temperaturę i wilgotność do ustalonych parametrów. Zakres dopuszczalnej temperatury czy wilgotności, a tym samym działanie lamp grzewczych i foggera, możesz zmieniać zawsze i wszędzie poprzez aplikację
- Funkcja pamięci z wykresami: Aplikacja zapisuje historyczne dane, prezentując zmiany warunków w terrarium w formie przystępnych wykresów. Analizuj i dostosowuj ustawienia, aby zapewnić najlepszą opiekę.

Aby w pełni sterować lampą potrzebujesz zakupić Repti-Zoo Smart Wi-Fi thermo-hygrometer. Dostarczy od danych do aplikacji, na podstawie których:
- możesz ustalić zakres dopuszczalnej temperatury w Twoim terrarium. np: minimalna temperatura to 26 st.C maksymalna 31st.C Aplikacja zdalnie będzie włączać i wyłączać lampę, aby temperatura w terrarium była taka jak ustaliłeś. 
Bez zakupu Smart Wi-Fi thermo-hygrometer, aplikacja nie dostaje danych o temperaturze, a lampa działa tylko w trybie ON/OFF


Repti-Zoo Termometr z Higrometrem Smart Wi-Fi do Terrarium to nie tylko narzędzie pomiarowe, ale kompleksowe rozwiązanie sterowania warunkami w terrarium, które zapewnią zdrowie i dobre samopoczucie Twoim egzotycznym zwierzętom i roślinom. Skorzystaj z nowoczesnych inteligentnych technologii, dostępnych od zaraz na każdy telefon korzystających z systemu Android i iOS.

Od teraz nie potrzebujesz już drogich termostatów i higrostatów. Nie potrzebujesz dodatkowych termometrów i higrometrów. Wszystko co potrzebujesz do automatycznego sterowania terrarium masz w swoim telefonie. Masz stały dostęp do danych, a dodatkowo łatwo i szybko zmienisz ustawienia i wszelkie funkcje, bez konieczności zaznajamiania się z instrukcją obsługi kolejnego termostatu... jak to był dotychczas. Dane techniczne: 
- średnica klosza przy podstawie: 14cm
- wysokość 20cm
- długość kabla zasilającego: 180cm
- gwint: e27
- maksymalna wysokość żarówki: 12cm

- aplikacja od Repti-Zoo: YITAN YUN (kod QR znajduje się na opakowaniu)
- kompatybilność aplikacji z systemem Android i iOS

- instrukcja: PL i UK

Uwaga: Oferta dotyczy produktu Repti-Zoo Smart Wi-Fi Deep Dome - lampa terrarystyczna. Widoczne na zdjęciach-schematach dodatkowe lampy, zamgławiacz, termo-higrometr oraz telefon nie są częścią zestawu.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci