• Repti-Zoo Smart Wi-Fi Humidifier - zamgławiacz fogger zewnątrzny Wi-Fi

Symbol: RZ SMART WIFI HUMIDIFIER ZTF03M

Fogger / zamgławiacz zewnętrzny z dużym pojemnikiem na wodę 4l. Najważniejszą zaletą jest połączenie Wi-Fi z aplikacją Repti-Zoo w Twoim telefonie. Na podstawie danych zbieranych przez termo-higrometr Smart od Repi-Zoo aplikacja ta zdalnie staruje takimi urządzeniami jak lampy grzewcze i zamgławiacz.

449.65
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Dodatkowe informacje: 508241341

Zostaw telefon

Fogger Repti-Zoo to urządzenie generujące prawdziwą zimną mgłę. Fogger doskonale nadaje się do podnoszenia wilgotności w terrarium pustynnym lub tropikalnym. Może podnieść, przy ciągłej pracy, wilgotność nawet do 100%. Przybliża naturalne środowisko, a mgła jest spektakularną ozdobą każdego terrarium. Zamgławiacz łączy się za pomocą Wi-Fi z aplikacją w Twoim telefonie. 

Ogólne zalety w skrócie:
- prawdziwa gęsta mgła
- regulacja "gęstości" produkowanej mgły
- rurka dolotowa - można ją rozciągać i tworzyć kolanka
- łatwe dolewanie wody, bez zdejmowania pokrywy
- pływak zabezpieczający przed pracą na sucho
- łączy się przy pomocy Wi-Fi z aplikacją na Twoim telefonie


Co potrafi fogger?

- Zamgławianie: Fogger szybko wygeneruje sporą ilość mgły. Dostarczy ją do wnętrza terrarium przy pomocy giętego wężyka. 
- Regulacja gęstości mgły: Na obudowie znajduje się pokrętło, którym precyzyjnie ustawisz efektywność pracy foggera.
- Sprytna pokrywka: Dzięki otworom w pokrywie górnej, możesz dolewać wody bez konieczności demontaży jakiejkolwiek części. 
- Duży pojemnik na wodę: Pojemność 4000ml kubła na wodę zagwarantuje Ci długą pracę bez konieczności dolewania wody.
- Rurka "harmonijka": Budową przypomina trochę przegub rurki do drinków. Można ją rozciągnąć nawet do 170cm, a dodatkowo z łatwością stworzysz kolanka i inne zawijasy. 
- Zabezpieczenie przed pracą na sucho: Wewnątrz znajduje się pływak, który stale monitoruje poziom wody. 


Co potrafi aplikacja?

- Zdalne monitorowanie przez aplikację mobilną: Dzięki połączeniu z dedykowaną aplikacją na smartfony, termometr umożliwia śledzenie warunków w terrarium z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Stwórz idealne środowisko dla swoich podopiecznych, będąc z dala od domu.
- Automatyczne sterowanie urządzeniami: Aplikacją na podstawie danych zebranych przez termo-higrometr, może kontrolować pracę lamp grzewczych i zamgławiaczy, automatycznie dostosowując temperaturę i wilgotność do ustalonych parametrów. Zakres dopuszczalnej temperatury czy wilgotności, a tym samym działanie lamp grzewczych i foggera, możesz zmieniać zawsze i wszędzie poprzez aplikację
- Funkcja pamięci z wykresami: Aplikacja zapisuje historyczne dane, prezentując zmiany warunków w terrarium w formie przystępnych wykresów. Analizuj i dostosowuj ustawienia, aby zapewnić najlepszą opiekę.

Aby w pełni sterować foggerem potrzebujesz zakupić Repti-Zoo Smart Wi-Fi thermo-hygrometer. Dostarczy od danych do aplikacji, na podstawie których:
- możesz ustalić zakres dopuszczalnej wilgotnościw Twoim terrarium. np: minimalna wilgotność to 65 % maksymalna 85% Aplikacja zdalnie będzie włączać i wyłączać zamgławiacz, aby wilgotność w terrarium była taka jak ustaliłeś. 
Bez zakupu Smart Wi-Fi thermo-hygrometer, aplikacja nie dostaje danych o wilgotności, a fogger działa tylko w trybie ON/OFF


Repti-Zoo Termometr z Higrometrem Smart Wi-Fi do Terrarium to nie tylko narzędzie pomiarowe, ale kompleksowe rozwiązanie sterowania warunkami w terrarium, które zapewnią zdrowie i dobre samopoczucie Twoim egzotycznym zwierzętom i roślinom. Skorzystaj z nowoczesnych inteligentnych technologii, dostępnych od zaraz na każdy telefon korzystających z systemu Android i iOS.

Od teraz nie potrzebujesz już drogich termostatów i higrostatów. Nie potrzebujesz dodatkowych termometrów i higrometrów. Wszystko co potrzebujesz do automatycznego sterowania terrarium masz w swoim telefonie. Masz stały dostęp do danych, a dodatkowo łatwo i szybko zmienisz ustawienia i wszelkie funkcje, bez konieczności zaznajamiania się z instrukcją obsługi kolejnego termostatu... jak to był dotychczas. Dane techniczne: 
- wymiary: 16x20x28cm
- długość kabla zasilającego: 150cm
- długość rozciągliwej rurki: 40 - 170cm

- aplikacja od Repti-Zoo: YITAN YUN (kod QR znajduje się na opakowaniu)
- kompatybilność aplikacji z systemem Android i iOS

- instrukcja: PL i UK

Uwaga: Oferta dotyczy produktu Repti-Zoo Smart Wi-Fi Humidifier - zamgławiacz terrarystyczny. Widoczne na zdjęciach-schematach dodatkowe lampy, termo-higrometr oraz telefon nie są częścią zestawu.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci