• Repti-Zoo Solo Starter Mist - zraszacz automatyczny

Symbol: RZ SOLO STARTER TR07

Automatyczny zraszacz terrarystyczny. Zapewni odpowiednią wilgotność w każdym terrarium tropikalnym poprzez zraszanie mikro mgiełką - deszczem. Posiada wbudowany komputer sterujący czasem zraszania, interwałami oraz intensywnością. Rozbudowane sterowanie i duży pojemnik na wodę gwarantują sukces w prowadzeniu terrarium tropikalnego. 

Brak towaru
486.22
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

- automatyczne zraszanie
- komputer sterujący
- wysokie ciśnienie pracy
- nieduże rozmiary
- może pracować z higrostatem
- duży pojemnik na wodę
- maksymalnie 4 dysze zraszające

Solo Starter Mist:
Zraszacz o rozbudowanym systemie sterowania, podobnym do wersji Maxi i Multi. Można powiedzieć, że jest ich mniejszą kopią, która zachowuje całą swoją funkcjonalność. Jedyna różnica to gabaryt - wersja Solo Starter ma pojemnik 2.2l a całość z łatwością schowamy przy terrarium. 

Funkcje sterowania zraszaniem:
Programowanie jest proste jak zmiana kanałów w TV. Każda z opcji: interwały, długość zraszania oraz moc zraszania, posiada osobne pokrętło. 

- pierwsze pokrętło:
Odpowiada za interwały. Za jego pomocą ustawisz co jaki czas ma się uruchomić zraszanie. Możesz ustalić zraszanie co 1, 2, 4, 8, 12, 16, 20 lub 24 godzin.
Dodatkowo ustawiając na pozycji 0 zraszacz będzie pracować ciągle przez 10 minut. Zrobi przerwę aby zaoszczędzić pompę i ponownie rozpocznie pracę na 10 minut.

- drugie pokrętło:
To czas działania. Ustaw ile czasu zraszać będzie pompować wodę. Do wyboru jest: 2, 4, 8, 12, 16, 20, 30, 60, 120 sekund.

- trzecie pokrętło:
Ustala moc pompowania - tj ilość podawanej wody. Sterowanie mocą jest płynne od 0 do 100% mocy pompy. Dodatkowo pokrętło to służy jako włącznik ON/OFF

Praca z higrostatem:
Jest możliwa, Ustaw pierwsze pokrętło pozycji 0. Teraz zraszacz może być uruchamiany przez higrostat. Jedyne ograniczenie to zabezpieczenie pompy przed przegrzaniem. Czyli maksymalny czas ciągłego zraszania przez okres 10 minut. Zraszacz robi przerwę na ok. 10 minut i ponownie będzie pracować.


Dolewka wody:
Pojemnik ma pojemność 2200ml. Łatwo możesz dolewać wodę bez konieczności deinstalacji urządzenia. W pokrywie znajdują się otwór w zagłębieniu. Po prostu wlej tam wodę.

W zestawie:
- głowica z pompą wody i sterownikiem
- pojemnik na wodę 2200ml
- wężyk 4/6mm o długości 250cm
- dwie dysze zraszające obrotowe
- zasilacz 230V z przewodem o długości 200cm i wtyczką UE
- zaślepka wężyka i filtr wody
- oryginalne opakowanie

Dane techniczne:
- pojemność zbiornika na wodę: 2200ml
- wymiary całości: 152x152x207mm
- zasilanie z gniazdka: 230V
- zużycie wody przy dwóch dyszach: 85 ml na minutę

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci