Darmowa   wysyłka   za   zamówienie   powyżej   199 zł
Brak towaru

SUNSUN / GRECH Automatic Fish Feeder - karmnik automatyczny oczko wodne

Symbol: SUNSUN CFF-106

Automatyczny karmnik - wyrzutnia. Potrafi podać pokarm na odległość 100 cm. Jest całkowicie wodoodporny i programowalny. Zasilany na akumulator, który podładujesz dzięki zasilaczowi z zestawu. Czas działania na pełnej baterii 180dni.

Dostępność: Brak towaru
582.54
szt.
Dodatkowe informacje: 508241341 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
0
  • Kurier (przelew, płatność online) 0
Więcej o produkcie
Waga
0.15 kg

- wyrzutnia do 1 metra
- kąt wyrzutu pokarmu: 120 stopni
- zasilany na akumulator
- czas działania 180 dni
- pojemność kubła: 6l
- na pokarm granulki od 3mm do 10mm
- wyświetlacz LCD
- w pełni programowalny
- wodoodporny

 SUNSUN / GRECH Automatic Fish Feeder: to automatyczny karmnik dla ryb dla średnich i dużych stawów. Producent zadbał o jakość wykonania i funkcjonalność urządzenia. Z pewnością ułatwi codzienne systematyczne karmienie oraz jest niezastąpiony podczas wakacyjnych wyjazdów.

Programowanie: Ustal ilość akcji karmienia. Od 1 na dobę do 6'ciu razy na dobę. Ustal dokładne godziny karmienia. Każde karmienia może odbywać się o zaprogramowanej przez Ciebie godzinie z dokładnością do minuty. Ustal długość pojedynczego karmienia, czyli ilość podawanego pokarmu. Od 1 do 20 sekund.

Dodatkowe karmienie: Oprócz zaprogramowanych przez ciebie akcji karmienia możesz zawsze uruchomić dodatkowe karmienie ręcznie, kiedy tylko chcesz.

Zasilanie bateryjne: W zestawie znajdziesz akumulator oraz ładowarkę. W pełni naładowana bateria ma do 180 dni działania.

Wodoodporny: Cały karmnik jest wodoodporny - nawet wyświetlacz i przyciski. Nie musisz się martwić złą pogodą czy mokrymi rękami podczas programowania.

Wyświetlacz LCD: Duży i czytelny wyświetlacz przekazuje Ci wszystkie informacje podczas programowania jak i podczas zwykłego działania. Na ekranie przeczytasz m.in stan naładowania baterii.

Dane techniczne:
- wymiary: 37x31x40cm
- pojemność 6l

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: