• SUNSUN / GRECH CLB-15000 - pompa z pływakiem ON/OFF

Symbol: SUNSUN CLB-15000P

Pompa wody często stosowania w mauserach, studniach, oczkach wodnych, fontannach lub zalanych piwnicach. Charakteryzuje się świetną wydajnością i wysokim słupem podnoszenia wody. Może być całkowicie zanurzona w wodzie lub tylko częściowo, gdzie minimalny poziom zanurzenia to zaledwie 12 mm. Pływak unosząc się na wodzie załącza i wyłącza działanie pompy. W zestawie komplet złączek na wąż. 

577.63
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Dodatkowe informacje: 508241341

Zostaw telefon

- pływak ON/OFF
- pompa wody o dużej wydajności
- wystarczy tylko 12 mm wody i może pracować
- możesz ją całkowicie umieścić pod wodą
- świetna do zasilania fontann, kaskad czy filtrów wody w oczkach wodnych
- sprawdzi się do wypompowania wody z zalanej piwnicy

Pływak: Bez przerwy "bada" stan wody. Unosząc się na wodzie załączy pompę, lecz dny poziom wody spadnie - pływak przerywa prace pompy.

Super płytkie zanurzenie: Pompa CLB jest całkowicie wodoodporna i może pracować w pełnym zanurzeniu. Jednakże najważniejszą zaletą jest możliwość pracy w tylko częściowym zanurzeniu. Minimalny poziom wody to zaledwie 12mm.

Czy pompa może pracować bez przerwy? Tak pompa może pracować 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Ciągła praca nie jest dla niej obciążeniem i nie wpływa na żywotność produktu.

Czy jest odporna na zanieczyszczoną wodę? Pompa posiada duże sitko filtracyjne, mające za zadanie nie dopuszczać do pompy większych zanieczyszczeń, które mogłyby zablokować wirnik. Cała reszta brudu i zanieczyszczeń, która przez sitko przeleci zostanie normalnie wypompowana.

Super wydajność: Pompa producenta SunSun zbudowana jest na bazie wieloletnich doświadczeń. Cechuje się niezawodnością i wydajną pracą oraz wysoką energooszczędnością. Wirnik, będący sercem urządzenia jest odporny na wysoki opór tłoczonej wody, a ponad to posiada ceramiczną oś całkowicie odporną na długoletnie działanie wody. Dlatego, pompa może tłoczyć wodę słodką czy morską na wysokość 8m oraz posiada wydajność 15000l/h.


Dane techniczne:
- moc: 310W
- wydajność: 15000l/h
- maksymalny słup podnoszenia wody: 8m
- złączki w zestawie: 25mm, 32mm, 38mm, 40mm i 50mm
- długość przewodu zasilającego: 10,5m
- wymiary pompy: 16x18x25cm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci