• SUNSUN / GRECH SkimmerFountain 2in1 - filtr powierzchniowy z fontanną

Symbol: SUNSUN CSP-250

Pływający filtr powierzchniowy z gąbką i zestawem fontannowym w jednym. Tym prostym urządzeniem nie tylko pozbędziesz się zanieczyszczeń unoszących się na powierzchni wody, ale również napowietrzysz oczko wodne i dodasz mu uroku dzięki przewspaniałej fontannie z różnymi końcówkami wylotowymi. 

Brak towaru
348.36
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

- pływający
- zbiera zanieczyszczenia z wody
- fontanna w zestawie z trzema dyszami wylotowymi
- posiada kosz i gąbkę na zanieczyszczenia
- regulacja przepływu
- wbudowana energooszczędna pompa wody

Do czego służy filtr powierzchniowy? Filtr odpowiedzialny jest za zbieranie wszelkich nieczystości znajdujących się na powierzchni wody. Zapobiega niekontrolowanemu rozkładaniu się liści i innych elementów, dbając o klarowność wody. Stały pobór wody z powierzchni zapobiega zamarzaniu wody w zimę, dostarczając jednocześnie tlen dla ryb obecnych w zbiorniku.

Wyjmowany kosz z zabrudzeniami: To znaczne ułatwienie, dzięki któremu, szybko i łatwo wyczyścisz filtr. Wystarczy wyciągnąć kosz na brudy, usunąć zawartość i włożyć na miejsce. Dodatkowo, pod koszem znajduje się gąbka, zapobiegająca przedostaniu się mniejszych zanieczyszczeń do pompy.

Pływający: Skimmer posiada trzy pływaki, stale utrzymujące go na powierzchni. Pływaki są tak ułożone, aby cześć zasysająca wodę z nieczystościami była trochę pod wodą. Dzięki temu filtr stale pobiera wodę i wszelkie elementy z jej powierzchni.

Fontanna w zestawie: W komplecie otrzymasz teleskopową rurkę, trzy dysze fontannowe i końcówkę "kielich" na te dysze. Od teraz Twój skimmer nie tylko będzie czyścić wodę ale również doda klasy każdemu oczku wodnemu.

Regulacja wydajności: Przy pomocy pokrętła łatwo ustawisz ile wody ma docierać do fontanny, regulując tym samym wielkość i wysokość pióropusza wody.

Chciałbyś oświetlenie do tego?
Żaden kłopot. W zestawie znajdziesz również adaptery do lamp tego samego producenta GRECH CLD-302. Lampy sprzedawane oddzielnie - znajdziesz je na innych aukcjach / ofertach.


Dane techniczne:
- moc: 45W
- wydajność: 2500l/h
- pojemność kosza: 1.2l
- minimalna głębokość oczka: 45cm
- szerokość skimmera z pływakami: 50cm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci