• SUNSUN HL-300 35.100l/h - pompa wody zewnętrzna z separatorem zanieczyszczeń

Symbol: SUNSUN HL-300

Pompa wody o potężnej mocy przepływu i arcy-wysokim słupem podnoszenia wody. Jej konstrukcja zakłada wykorzystanie poza wodą. Spory separator zanieczyszczeń nie tylko filtruje wodę, ale również dba o kondycję pompy oraz zapewnia zawsze taką sama wydajność. 

1883.53
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg

Dodatkowe informacje: 508241341

Zostaw telefon

- przepływ wody 585l/min = 35.100l/h
- maksymalny słup podnoszenia wody 18 metrów
- moc 2.2kW
- kosz na zanieczyszczenia 1.5l

Niezrównana moc:
Pompa została zaprojektowana z myślą o potężnej pracy jaką ma wykonać. nieustannie pompuje wodę z prędkością 460l/h co zapełni pojemnik typu mauser w trochę ponad dwie minuty. Odporność na ciśnienie tłoczonej wody jest jej kolejnym atutem. 

Pracuje dla Ciebie cały czas: To żaden problem. Pompa może pracować bez przerwy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Jest chłodzona wodą, którą sama pompuje, a dodatkowo posiada wentylator chłodzący zewnętrzną obudowę pompy, zatem nigdy się nie przegrzeje. Jej konstrukcja i użyte elementy gwarantują długa pracę pompy bez żadnych kłopotów.

Silnik i wirnik: Pompa producenta SunSun zbudowana jest na bazie wieloletnich doświadczeń. Cechuje się niezawodnością i wydajną pracą oraz wysoką energooszczędnością. Wirnik, będący sercem urządzenia jest odporny na wysoki opór tłoczonej wody.

Separator zanieczyszczeń:
Znajduje się na wlocie wody do pompy. Woda wpadając do niego przepływa przez spory kosz na zanieczyszczenia, aby następnie trafić do komory silnika. Tak odfiltrowana woda umożliwia ciągła pracę pompy bez potrzeby pielęgnacji. Co więcej łatwo i szybko osuniesz z pojemnika wszelkie zanieczyszczenia. 

Praca poza wodą:
Pompę montujemy na instalacji hydraulicznej. Jest przystosowana do pracy poza wodą. 

Praca pod chmurką:
Co prawda pompa nie powinna pracować zanurzona w wodzie, lecz to nie znaczy że nie jest wodoodporna. Posiada klasę wodoszczelności IPX4, czyli może pracować "pod chmurką".

Dane techniczne:
- przyłącza: 60mm średnica wewnętrzna / 70mm średnica zewnętrzna
- przewód zasilający trzyżyłowy 120cm
- waga: 23kg

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci