Darmowa   wysyłka   za   zamówienie   powyżej   199 zł
Brak towaru

SunSun ACO-005 - zestaw napowietrzający 80l/min

Symbol: SUNSUN ACO-005 ZESTAW

SunSun ACO-005 to kompletny zestaw napowietrzający do stawu i oczka wodnego. Pompa powietrza wchodząca w skład zestawu wyposażona została w silnik elektryczny o prostej i niezawodnej konstrukcji tłoczkowej, wykonanej z materiałów o podwyższonej wytrzymałości. Skład zestawu zawiera wszystkie potrzebne elementy, zestaw jest gotowy do użytku. 

Dostępność: Brak towaru
299.90
szt.
Dodatkowe informacje: 508241341 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
0
  • Kurier (przelew, płatność online) 0
Więcej o produkcie
Waga
0.15 kg

Kompletny zestaw napowietrzający przeznaczony do oczka wodnego, stawu oraz innych zbiorników wodnych. W zestawie otrzymujesz wszystkie potrzebne elementy do uruchomienia napowietrzacza. Wydajna pompa wyróżniająca się dużą mocą sprężania, dzięki której powietrze można tłoczyć głęboko pod wodę.

Czym się różni ACO Heavy Series od zwykłego ACO innych producentów?
Heavy Series ACO posiada tę samą sprawdzoną i prostą konstrukcję silnika. Jednakże do produkcji poszczególnych, a zarazem kluczowych elementów, użyto nieco innych materiałów.

Tłok wykonany jest z termoplastycznych materiałów, stale dopasowując swą objętość do kształtów silnika, gdzie przy wysokich temperaturach mogą zaistnieć zniekształcenia sięgające jedynie 0,1mm. Mimo tych niewielkich zmian objętości metalu, przy wpływie temperatury, tłok szczelnie wypełnia cylinder, zachowując najwyższą efektywność pracy. 

Cylinder i elementy ruchome wykonane są z wysoko wytrzymałego stopu aluminium Zl102. Zastosowanie tego droższego, w porównaniu do materiałów ze zwykłego ACO, zauważalnie wpłynęło na głośność pracy, efektywność, a przede wszystkim wytrzymałość urządzenia. 

Natłuszczenie silnika:
W Heavy Series ACO zrezygnowano z natłuszczenia silnika olejami, lubrykantami itp. Stosowanie sztucznego natłuszczenia nie jest efektywne w większym odstępie czasu, gdyż może się łatwo zużyć. Zamiast tego ścianki cylindra, jak i tłoczka są wysoko polerowane. Wykończenie to realnie, a nie sztucznie zmniejsza tarcie, jednocześnie wpływając na temperaturę pracy, jak i pobór prądu. 

Skład zestawu: 
- pompa powietrza SunSun ACO-005
- 8x kamień napowietrzający 
- 20m wężyk U.S.Aqua Airline Green - wężyk 6mm
- rozdzielacz

Dane techniczne:
- moc: 80W
- wydajność: 70l/min
- ciśnienie tłoczonego powietrza: 0,035MPa
- waga: 2,8kg
- wymiar: 212x99x132mm
- ilość wyjść na wężyki: 8

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: