Darmowa   wysyłka   za   zamówienie   powyżej   199 zł
Brak towaru

SunSun Comfort AquaSet 300 - zestaw akwarium 12l

Symbol: SUNSUN HE-300

Kompletny zestaw akwarystyczny SunSun z serii Comfort stanowi doskonałe połączenie wysokiej jakości akcesoriów z wyjątkową estetyką. Dzięki przeniesieniu wszystkich elementów do pokrywy akwarium, udało się uzyskać maksymalnie dużo miejsca w zbiorniku. Akwarium jest kompletnie wyposażone i łatwe w obsłudze.
 

Dostępność: Brak towaru
318.49
szt.
Dodatkowe informacje: 508241341 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
0
  • Kurier (przelew, płatność online) 0
Więcej o produkcie
Waga
6.5 kg

Akwaria serii Comfort to kompletny zbiornik akwarystyczny, który dzięki swojej konstrukcji oszczędza miejsce wewnątrz zbiornika, dając możliwość stworzenia świetnego wystroju akwarium nie zaburzonego akcesoriami takimi jak np: filtr. 
Sprawdzi się nie tylko w domu ale i w biurze i innych pomieszczeniach, stanowiąc żywą ruchomą ozdobę. 
Łatwość obsługi sprawia, że pielęgnować zbiornik mogą osoby małoletnie oraz osoby które nigdy wcześniej nie miały styczności z akwarystyką. 

Wszystkie elementy obsługujące zbiornik są zintegrowane z pokrywą. Nie wymagają dodatkowych podłączeń czy instalacji. 


Co jest w zestawie?

- oświetlenie:
Za oświetlenie zbiornika odpowiada lampa LED o diodach RGB. Znajdująca się w pokrywie lampa doskonale oddaje barwę ryb i wpływa na fotosyntezę roślin oraz zapewnia odpowiednią przejrzystość wody. Oświetlenie posiada przełącznik dotykowy, który umożliwia sterowanie pracą lampy, czyli przełączanie w tryb nocny.

- pompa: 
Serce akwarium stanowi wysokiej jakości pompa wody. Jest ona motorem filtracji oraz napowietrzenia. Pompa, dzięki wysokiej jakości materiałów, których użyto do jej budowy, jest niesłyszalna w swojej pracy, energooszczędna oraz niezawodna. 

- filtracja:
Pojemnik filtracyjny znajduje się pod pokrywą. Składa się z dwóch segmentów w których mieszczą się gąbki oraz ceramika. Gąbki doskonale zatrzymują wszelkie zanieczyszczeni, a porowata ceramika znajdująca się na końcu układy filtracji zapewnia filtrację biologiczną.

- napowietrzanie:
Tłoczona przez pompę woda pobiera powietrze, które jest niezbędne do życia hodowanych wewnątrz akwarium zwierząt. Ilość pobieranego powietrza, a tym samym poziom napowietrzenia wody, jest regulowany, dzięki zaworkowi, który znajduje się tuż pod pokrywą zbiornika. Zaworek posiada specjalny tłumik, redukujący do minimum pracę napowietrzania.

- akwarium:
Szkło charakteryzuje się niezwykłą przejrzystością, oddając naturalny wygląd aranżacji. Jest wysoce odporne na uszkodzenia i pęknięcia.

- pokrywa i podstawka:
Wykonane z estetycznego tworzywa z czarnym błyszczącym paskiem, z łatwością wkomponują zbiornik w każdy wystrój domu czy biura. 
Pokrywa oraz podstawka jest odporna na uszkodzenia, dlatego akwarium mogą obsługiwać najmłodsi. Dzięki, podstawce nie musisz się kłopotać zakupem maty pod akwarium. 

- termometr:
Pokrywa posiada wbudowany wyświetlacz LCD, który stale wyświetla temperaturę wody. Pomiar odbywa się za pomocą sondy znajdującej na kablu zintegrowanym z pokrywą.Dane techniczne:
- producent: SUNSUN
- nazwa handlowa: Comfort AquaSet
- kod producenta: HE-300

- pojemność: 12l
- wymiary: 300 x 200 x 320mm (szerokość x długość x wysokość wraz z pokrywą)
- moc oświetlenia: 5W
- moc pompy: 2.5W

Akwarium sprzedawane jest w podwójnym opakowaniu producenta wraz z przekładkami styropianowymi.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: