• SunSun / Grech Big Tube 22000 - pompa niskiego zanurzenia

Symbol: SUNSUN CEF-22000

Pompa o wysokiej wydajności. Dedykowana do zasilania kaskad, systemów filtracyjnych, fontann, strumieni itp. stosowanych w oczkach wodnych. Może pracować w płytkim zanurzeniu. Toleruje brudną wodę.

627.75
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 4.7 kg

Dodatkowe informacje: 508241341

Zostaw telefon

Płytkie zanurzenie:
Pompa Big Tube jest całkowicie wodoodporna i może pracować w pełnym zanurzeniu. Jednakże najważniejszą zaletą jest możliwość pracy w tylko częściowym zanurzeniu. Minimalny poziom wody to zaledwie 12 cm.

Super wydajność:
Pompa potrafi przetłoczyć spore ilości wody. 22000l/h to doskonały wynik. Biorąc pod uwagę duży wylot wody z pompy i wysoką wydajność możesz przepompować sporą ilość brudnej wody.
Pompa producenta SunSun zbudowana jest na bazie wieloletnich doświadczeń. Cechuje się niezawodnością i wydajną pracą oraz wysoką energooszczędnością. Wirnik, będący sercem urządzenia jest odporny na wysoki opór tłoczonej wody, a ponad to posiada oś z spieku metali nierdzewnych z tytanem. 

Czy pompa może pracować bez przerwy?
Tak pompa może pracować 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Ciągła praca nie jest dla niej obciążeniem i nie wpływa na żywotność produktu.

Czy jest odporna na zanieczyszczoną wodę?
Tak pompa toleruje brudną wodę w tym zanieczyszczenia o średnicy do 0.6cm. Pompa posiada duże sitko filtracyjne, mające za zadanie nie dopuszczać do pompy większych zanieczyszczeń niż 0.6cm.

Duża rura wylotowa:
pompa zakończona jest sporym wylotem wody o średnicy 75mm.

Długi i gruby kabel i zasilanie 230V:
Pompa zasilana jest prosto z gniazdka. Bezpośrednie połączenie zapewnia długi na 10 metrów trzy-żyłowy kabel zakończony wtyczką standardową Europejską (Polską) z żeńskim bolcem na uziemienie. 

Dane techniczne:
- wydajność: 22000l/h
- pobór prądu: 95W
- słup podnoszenia wody: 260cm
- średnica wylotu 75mm
- minimalne zalanie 12cm
- wymiary: 22.5 x 20 x 60cm (szerokość x długość x wysokość)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci