Darmowa   wysyłka   za   zamówienie   powyżej   199 zł
Brak towaru

SunSun / Grech Big Tube 30000 - pompa niskiego zanurzenia

Symbol: SUNSUN CEF-30000

Pompa o wysokiej wydajności. Dedykowana do zasilania kaskad, systemów filtracyjnych, fontann, strumieni itp. stosowanych w oczkach wodnych. Może pracować w płytkim zanurzeniu. Toleruje brudną wodę.

Dostępność: Brak towaru
819.25
szt.
Dodatkowe informacje: 508241341 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
0
  • Kurier (przelew, płatność online) 0
Więcej o produkcie
Waga
5.5 kg

Płytkie zanurzenie:
Pompa Big Tube jest całkowicie wodoodporna i może pracować w pełnym zanurzeniu. Jednakże najważniejszą zaletą jest możliwość pracy w tylko częściowym zanurzeniu. Minimalny poziom wody to zaledwie 12 cm.

Super wydajność:
Pompa potrafi przetłoczyć spore ilości wody. 30000l/h to doskonały wynik. Biorąc pod uwagę duży wylot wody z pompy i wysoką wydajność możesz przepompować sporą ilość brudnej wody.
Pompa producenta SunSun zbudowana jest na bazie wieloletnich doświadczeń. Cechuje się niezawodnością i wydajną pracą oraz wysoką energooszczędnością. Wirnik, będący sercem urządzenia jest odporny na wysoki opór tłoczonej wody, a ponad to posiada oś z spieku metali nierdzewnych z tytanem. 

Czy pompa może pracować bez przerwy?
Tak pompa może pracować 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Ciągła praca nie jest dla niej obciążeniem i nie wpływa na żywotność produktu.

Czy jest odporna na zanieczyszczoną wodę?
Tak pompa toleruje brudną wodę w tym zanieczyszczenia o średnicy do 0.6cm. Pompa posiada duże sitko filtracyjne, mające za zadanie nie dopuszczać do pompy większych zanieczyszczeń niż 0.6cm.

Duża rura wylotowa:
pompa zakończona jest sporym wylotem wody o średnicy 110mm.

Długi i gruby kabel i zasilanie 230V:
Pompa zasilana jest prosto z gniazdka. Bezpośrednie połączenie zapewnia długi na 10 metrów trzy-żyłowy kabel zakończony wtyczką standardową Europejską (Polską) z żeńskim bolcem na uziemienie. 

Dane techniczne:
- wydajność: 30000l/h
- pobór prądu: 20W
- słup podnoszenia wody: 400cm
- średnica wylotu 110mm
- minimalne zalanie 12cm
- wymiary: 22.5 x 20 x 60cm (szerokość x długość x wysokość)

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: