• SunSun / Grech CDF - pompa wody 5200l/h

Symbol: SUNSUN CDF-5800

Grech CDF to wszechstronna, profesjonalna pompa przeznaczona do użytku jako pompa obiegowa, oczkach wodnych, fontannach, kaskadach, stawach itp.  Pompa posiada wysoką wydajność na poziomie 5200l/h, przy znakomicie niskim zużyciu prądu, jedynie 40W. Ten fenomenalny stosunek wydajności do poboru prądu, jest wybitym ewenementem wśród pomp obiegowych. 

596.11
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Mało
Waga 3 kg

Dodatkowe informacje: 508241341

Zostaw telefon

O Pompie CDF i marce SunSun Grech:
Dzięki połączeniu najnowszych osiągnięć w dziedzinie konstrukcji pomp oraz wieloletnich doświadczeń użytkowników udało się stworzyć pompy o bardzo dobrych osiągach i znakomicie niskim poborze energii. Użyte do produkcji materiały zapewniają długą żywotność urządzenia i cichą pracę.

Do czego można zastosować pompę CDF :
Pompa doskonale się sprawdza jako zasilenie fontann, filtrów ciśnieniowych i przelewowych, kaskadach wodnych w oczkach, itp. 

Użycie w stawach:
Silnik pompy umieszczony jest dużym w koszu, który zabezpiecza przed dostawaniem się do wirnika liści, kamieni, roślin itp. Dodatkowo, silnik pompy toleruje zanieczyszczenia do 6mm. W przypadku zablokowanie się wirnika, elektronika pompy odcina zasilanie, zabezpieczając przed przepaleniem się silnika. 

Pompa ma być zanurzona? Pracuje poza wodą czy pod wodą?
Pompa jest w pełni zanurzalna i może efektywnie pracować pod taflą wody. Dodatkowo, pompa może być umieszczona poza zbiornikiem wodnym, oczkiem, czy sump'em dzięki możliwości podłączenia instalacji hydraulicznej bezpośrednio do wlotu pompy. Jedynym warunkiem podłączenia pompy poza wodą jest grawitacyjne dostarczanie wody do pompy.

Zestaw złączek:
Pompa posiada zestaw króćców przyłączeniowych:

- Króćce na wąż - rozmiary:
20mm, 25mm, 32mm i 40mm

Króćce umieszczone są na przegubie kulowym, dzięki czemu można wyregulować kierunek wlotu i wylotu. 

Dane techniczne:
- pobór mocy: 40W
- wydajność: 5200l/h
- podnoszenie słupa wody: 280cm
- wymiary: 24 x 20 x 15 cm
- długość kabla 10m

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci