Darmowa   wysyłka   za   zamówienie   powyżej   199 zł

SunSun Hi-Blow Air Pump 120 - pompa powietrza z technologią Super Quiet

Symbol: SUNSUN CAP-120

Wysoko ciśnieniowa membranowa pompa powietrza marki SunSun. Model Hi-Blow 120 został wyposażony w system Super Quiet, dzięki któremu pompa jest niemalże niesłyszalna. Dokładając do tego sporą wydajność 120l/min, Hi-Blow staje się najcichszym aeratorem o takiej wydajności. Dodatkowy atut to spory filtr powietrza. W zestawie m.in znajdziemy wylot na 16 wężyków. 

Dostępność: Mało
828.61
szt.
Dodatkowe informacje: 508241341 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
0
  • Kurier (przelew, płatność online) 0
Więcej o produkcie
Waga
10 kg

Do czego może służyć Hi-Blow Air Pump?
Produkt jest uniwersalną pompą powietrza. Spora wydajność oraz cicha praca umożliwiają adaptację urządzenia do np: napowietrzania oczek wodnych, stawów hodowlanych, wędzarni oraz do zastosowań medycznych.

Ultra cicha - technologia Super Quiet:
Pompy tradycyjne tłoczkowe innych producentów o podobnej wydajności są niezwykle głośne. Problem zna każdy użytkownik, który się kiedyś spotkał z takim produktem. Korzystanie z tych urządzeń do np: napowietrzania stawu ozdobnego w zupełności mija się z celem, jakim jest wypoczynek na ogródce czy działce.
Na przeciw tym oczekiwaniom wychodzi producent SunSun z nową membranową pompą Hi-Blow z techniką Super Quiet. 

Super Quiet i membrany:
Technologia ta pozwala na tworzenie pomp powietrza o sporej wydajności i ultra niskiej emisji dźwięków. Pomysł ten jest opatentowany i wykorzystywany jedynie w pompach Hi-Blow producenta SunSun. Serce aeratora wykorzystuje pracę dwóch membran o sporej wytrzymałości.

Filtr powietrza:
Aby zabezpieczyć motor pompy i system Super Quiet pompę wyposażono w filcowy filtr powietrza. Umieszczony jest tuż pod górną obudową, dzięi czemu można go łatwo wyjąć w celu co rocznej pielęgnacji. Uwaga! Dostosuj częstotliwość czyszczenia filtra do panujących warunków. Jeżeli użytkujesz pompę w dużym zapyleniu (np: na budowie czy w kamieniołomie) filtr powietrza możesz płukać pod bieżącą wodą co 10 - 14 dni. 

Złączki w zestawie:
W opakowaniu znajdziemy króciec o szesnastu wylotach na standardowy wężyk do napowietrzania 6/4mm. Oprócz tego znajduje się gumowy wąż przeznaczony do połączenia króćca z pompą oraz stalowe zaciski na ów wąż, gwarantujące 100% szczelności.

Metalowa obudowa i 10kg wagi:
Pompa jest bezwzględnie niezniszczalna i barbarzyńsko ciężka, aż 10kg. Producent nie szczędził na wykonaniu, wykorzystując tylko najlepsze materiały. Wysoka waga pompy wynika z jej solidnej konstrukcji i metalowej obudowy, która zabezpiecza przed wszelkimi uszkodzeniami. 

Dane techniczne:
- pobór mocy: 90W
- ciśnienie: 0,038MPa
- wydajność: 120l/min
- zasilanie: 210-230V
- wymiary: 28,2x23,8x23,5cm
- ilość wyjść: 16
- kabel: 3-żyłowy / 200 cm długości
Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: