Darmowa   wysyłka   za   zamówienie   powyżej   199 zł

SunSun Sky Cube Lamp - lampa wisząca LED 60W

Symbol: SUNSUN ADT-260C T2

Mini lampy kompaktowe o sporej mocy to najnowsza moda prosto ze świata wysoko-rozwiniętej akwarystyki dla profesjonalistów. Obecnie na każdych wystawach i targach akwarystycznych można zaobserwować zmieniającą się technikę oświetlenia LED. Stosowanie kieszonkowych lamp ma swoje techniczne i estetyczne uzasadnienia. Dlatego czytaj dalej...

Dostępność: Mało
440.55
szt.
Dodatkowe informacje: 508241341 Zostaw telefon
Wysyłka w ciągu: 48 godzin
Cena przesyłki:
0
  • Kurier (przelew, płatność online) 0
  • Kurier (Pobranie) 25
Więcej o produkcie
Waga
0.15 kg

Dlaczego mała kostka zamiast belki?

- słup światła:
Wprowadzanie światła do zbiornika z jednego niewielkiego punktu ma kapitalne właściwości estetyczne. Jakie? Otóż, dzięki pojedynczemu słupowi światła wzbudzona tafla wody załamuje je, co z kolei odbija się na dnie sporą ilością świetlnych refleksów i tańczących cieni. Kakofonia światła i kolorów wygląda wręcz oszałamiająco, tworząc w pełni odwzorowane środowisko wodne i jest możliwa tylko gdy światło pada z jednego punktu. Efekt ten nie jest możliwy gdy światło dociera z szerokiej belki, gdyż światło jest mocno rozmyte i pada na załamanie fali z każdej strony. 

- jestem malutka i dyskretna:
Dotychczas korzystało się z długich lamp, które tylko zbierały kurz lub co gorsza z pokrywy plastikowej - no po prostu przestarzała ohyda. Mała kostka nie zabiera tyle przestrzeni nad akwarium co standardowa belka. Drobna lampa dostarcza tyle samo światła zaoszczędzając miejsce oraz nie odciągając wzroku od pięknego zbiornika. Filigranowa lampka jest niemalże nie widoczna! A Ty możesz się cieszyć fascynującym akwarium.

O zastosowanej technice w lampie Sky Cube:
W lampie zamontowano LED'y Full Spectrum High-Power LED, wentylator odpowiedzialny za chłodzenie oraz płynna regulację natężenia światła.

- kolory nieba w Sky Cube:
Full Spectrum oznacza, że dioda emituje szeroką skalę światła widzialnego, gdzie jej najwyższa skuteczność przypada od 4000K poprzez 6500K aż do 8500K. Światło takie nazywane jest również światłem dziennym. Każdy florysta, fizyk i biolog zgodzi się, że taka skala barw najlepiej sprzyja fotosyntezie.
Ale to nie wszystko! 
Sky Cube wyposażony został również w zimne światło fioletowe 20000K, które uwypukla zieleń, mieniące się refleksy na kolorowych rybach oraz doskonale rozświetla zbiornik. 
Jeszcze więcej kolorów? Proszę bardzo. Sky Cube posiada dodatkowo diody czerwone. Kolor ten dodaje rumieńców czerwonym roślinom, korzeniom oraz barwnym rybkom.
Teraz już wiadomo, że emitowane kolory światła przez Sky Cube to pełna paleta barw dla Twojego akwarium roślinnego.  

- moc słońca w Twoim domu:
High-Power LED to wysokowydajne diody o podwyższonej mocy i skali wydajności, aż do 140lm z 1W. Duża moc LED, a zatem spora ilość światła to kluczowa wartość dla roślin wodnych. 

- dbamy o żywotność LED:
Bez chłodzenia nie da rady - prawdziwy High-Power LED musi być chłodzony. Dioda o sporej mocy wypali się w przeciągu kilku sekund bez odpowiedniego ostudzenia. Dlatego, w lampie zamontowany jest wentylator odpowiedzialny za chłodzenie Twoich diod. Jak to działa? Wraz z zwiększeniem mocy światła, zwiększa się wydajność chłodzenia - proste i skuteczne.

- dobierz moc światła, czyli regulacja od 0% do 100% mocy:
Dwa pokrętła (potencjometry) są odpowiedzialne są za płynna regulację mocy oświetlenia. Za ich pomocą dobierzesz precyzyjnie moc światła dziennego i fioletowego od 0% do 100% oraz osobno ilość światła czerwonego również od 0% do 100% mocy.

Jak montujemy lampkę Sky Cube i co jest w zestawie?
Lampa wieszana jest na cienkiej i nie widocznej stalowej lince. Do jej zawieszenia wykorzystywany jest statyw, czyli srebrno-satynowe ramię. Ramie to montowane jest na krawędzi szkła, przy pomocy mocnych śrub. Statyw ten jest częścią zestawu, który otrzymasz. Czyli co jest w zestawie: komplet śrub montażowych i kształtek, linka stalowa, śrubokręt i klucz imbusowy oraz oczywiście lampę i mocne stalowe ramie. 

Produkt doręczamy w oryginalnym opakowaniu producenta.


Dane techniczne i parametry:
- producent: SUNSUN
- nazwa handlowa: Sky Cube Lamp 60W
- kod producenta: ADT2 260C

- moc: 60W
- natężenie światła: ponad 200000lx
- strumień światła: 8400lm
- temperatura barwowa diody białe: od 4000K aż do 8500K ( w tym 6500K, 7500K i pozostałe)
- temperatura barwowa diody fioletowe: 20000K
- temperatura barwowa diody czerwone: 1800K
- regulacja mocy: TAK od 0% do 100%

- model ramienia: T2
- długość stalowej linki: 100cm
- wysokość ramienia: 45cm
- długość ramienia: 25cm

- do akwarium o szerokości: od 50cm do 60cm
- do akwarium o grubości szkła: od 3mm do 18mm
- wymiary lampy: 10x10x9,5cm
 


Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: