• SunSun WaterCyclone ECO-Pump 12000 - pompa wody 12000l/h

Symbol: SUNSUN JTP-12000 POMPA

Prosta i niezawodna konstrukcja pompy, spora moc, doskonała wydajność i odporność na uszkodzenia. Te i wiele więcej innych zalet posiada pompa WaterCyclone ECO, aby stać się jedną z najlepszych wyborów spośród pomp ogrodowych i akwariowych. Posiada cały zestaw złączek przyłączeniowych o różnych średnicach oraz długi i gruby kabel zasilający na 230V. 

Brak towaru
333.13
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 3.9 kg
Zostaw telefon

Po prostu moc:
Pompa cechuje się niezawodną prostotą konstrukcji. W budowie zrezygnowano z zbędnych kompromisów, które mogą tylko pogorszyć moc pompy lub zmniejszyć jej żywotność. Dlatego, pompa posiada ekstra wydajność na poziomie 12 000l/h oraz ekonomiczny pobór prądu 100W.

Łatwa w obsłudze:
Sprytna konstrukcja pompy przewiduje jego łatwą i szybką pielęgnację. Może być rozebrana na części pierwsze bez użycia narzędzi w celu np: czyszczenia.

Koszyk filtracyjny:
WaterCyclone ECO posiada duży kosz zabezpieczający przed przedostawaniem się do pompy większych zanieczyszczeń takich jak kamienie, liście gałęzie czy inne elementy stałe. W ten sposób odfiltrowana woda może być tłoczona bezpiecznie przez pompę.

Pracuje dla Ciebie cały czas:
To żaden problem. Pompa może pracować bez przerwy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Jest chłodzona wodą, którą sama pompuje, zatem nigdy się nie przegrzeje. Jej konstrukcja i użyte elementy gwarantują długa pracę pompy bez żadnych kłopotów.

A jeśli zabraknie wody albo wirnik się zablokuje pomimo filtracji?
Mamy i na to rozwiązanie. W przypadku zablokowania się wirnika pompa odcina zasilanie. Czyli można spać spokojnie - pompa się nie przepali. Tak samo jest w przypadku braku wody. 
Następnie pompa podejmie trzy próby ponownego załączenia się. Aby sprawdzić czy ponowna praca jest możliwa. 


Akwarystyczna czy do oczka wodnego?
Zastosowane materiały do budowy pompy umożliwiają jej prace w akwarystyce morskiej, w hodowli krabów i innych skorupiaków w przemyśle gastronomicznym, w akwarystyce słodkowodnej oraz w oczkach wodnych i stawach.

Silnik i wirnik:
Pompa producenta SunSun zbudowana jest na bazie wieloletnich doświadczeń. Cechuje się niezawodnością i wydajną pracą oraz wysoką energooszczędnością. Wirnik, będący sercem urządzenia jest odporny na wysoki opór tłoczonej wody, a ponad to posiada oś ceramiczną.

Złączki na wąż w zestawie:
W zestawie znajduje się złączki na wąż o średnicy wewnętrznej 22mm, 24mm i 26mm, 28mm, 35mm i 40mm

Dane techniczne:
- moc: 100W
- wydajność: 12000l/h
- słup tłoczenia wody: 6,5m
- zasilanie 230V
- długość kabla: 5m (posiada uziemienie - standardowa wtyczka UE)

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci