• Tropic Marin Syn-Biotic - sól akwarystyczna 25kg

Symbol: XXX TROPIC MARIN SYN-BIOTIC 25KG

Sól akwarystyczna o pojemności 25kg, która zawiera probiotyczne bakterie dla ryb i krewetek oraz pożywkę dla tych bakterii, pomagając obniżyć poziom azotanów i fosforanów w akwarium. Słowo "synbiotic" odnosi się do kombinacji probiotyków i prebiotyków.

Brak towaru
499.90
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Dostępność Brak towaru
Waga 25 kg
Zostaw telefon

Sól Syn-Biotic jest idealna do zalewania nowych zbiorników oraz w sytuacjach, gdy planowane jest zwiększenie populacji ryb. Bakterie probiotyczne zawarte w soli pomagają łagodzić stres i choroby, jednocześnie poprawiając kondycję i samopoczucie ryb oraz skorupiaków. Dodatki prebiotyczne przekształcają azotany i fosforany w biomasę, obniżając poziom składników odżywczych w akwarium i podkreślając piękne kolory koralowców.

Aby uzyskać długotrwałe korzyści i stworzyć mikrobiologiczną równowagę, zaleca się ciągłe używanie soli Syn-Biotic. Każda wymiana wody z Syn-Biotic automatycznie dodaje niezbędne bakterie probiotyczne, utrzymując zdrowe procesy biologiczne.

Sól zawiera wszystkie główne pierwiastki, w tym wapń, chlor, magnez, potas, sód, siarkę, a także szereg innych pierwiastków śladowych.

Jak stosować?
Aby osiągnąć poziom zasolenia 32 - 35 ‰ (PSU), należy rozpuścić 35ml (38-40g) soli na każdy litr wody w zbiorniku, stale mieszając, aż sól w pełni się rozpuści.

Pamiętaj - zawsze dodawaj sól morską do wody, a nie na odwrót!

Pojemność: 25 kg

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci