• Zetlight Horizon E200S Lampa LED glonowa 16W

Symbol: ZET H ALGAE LIGHT E200S BASIC 16W

Zetlight E200S to uniwersalna lampa LED do zastosowania jako oświetlenie refugium. Dzięki zastosowaniu różnokolorowych diod o odpowiednich barwach, lampa przyczynia do szybkiego wzrostu makroalg w środowisku morskim i słodkowodnym. Posiada płynna regulacje pomiędzy efektywnością emisji poszczególnych barw, dostosowując się do hodowli danego rodzaju glonów.  

Brak towaru
314.97
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 1.3 kg
Zostaw telefon

Rosnące glony w refugium mogą pomóc w radzeniu sobie i w zwalczaniu problemu składników odżywczych w zbiorniku rafowym, takich jak fosforany, azotany i azotyny. Redukcja uciążliwego NO2, NO3 i PO4 odbywa się w sposób całkowicie naturalny dbając o skład chemiczny wody jak i ogólną kondycję zbiornika.
Jednym z najważniejszych kluczy do stworzenia udanego refugium jest odpowiednie światło, którego intensywność i barwa jest zależna od hodowanego rodzaju makroalg. Należy pamiętać, że różne gatunki glonów mają zróżniocowane potrzeby żywieniowe, a dla akwarystów - redukują odmienne szkodliwe związki. Lampa Zetlight E200 umożliwia hodowlę niemal każdego gatunku glonów, dzięki regulacji stopnia oświetlenia oraz szerokiej palety barw.

Lampa jest przystosowana do pracy w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności jest również odporna na krople spadające z różnej strony - posiada klasę wodoszczelności IP64 - dzięki czemu można ją bez przeszkód zamontować w szafce z sump'em.

Specyfikacja LED:
- White 3800K - 4200K
- Blue 455 - 460nm
- Cerise 620-625nm
- Crimson 660-670nm

Dane techniczne:
- Wymiary: 21,8 x 15,3 x 1,85 cm
- Łączna liczba lumenów: 800 LM
- Całkowite zużycie energii: 16W
- Zalecana wielkość zbiornika min: 60 x 60cm; max 120 x 84 cm.

W zestawie znajduje się gięte ramię przystosowane do montażu na krawędzi zbiornika.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci