• Hsbao SWD-4000 - pompa z kontrolerem (max 4000l/h)

Symbol: Hsbao SWD-4000

Najnowsza pompa SWD (sine wave DC pump) marki Hsbao. Cechuje się wysoką wydajnością oraz wyjątkową kulturą pracy, dzięki solidnej konstrukcji silnika i wirnika. Pompa jest jedną z najcichszych na rynku. Wyposażona w kontroler umożliwia płynne sterowanie wydajnością pompy, a jednocześnie poborem prądu. Pompa wyposażona jest w czujnik bezpieczeństwa pracy IC Protection.

Brak towaru
396.83
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 1.83 kg
Zostaw telefon

O pompie SWD:
Jest to uniwersalna pompa z możliwością stosowania zarówno w akwarystyce morskiej, słodkiej, jak i w stawach i oczkach wodnych. 

Silnik, wirnik i oś:
Konstrukcja silnika opatentowana przez Hsbao jest stworzona na podstawie kilkunastoletniego doświadczenia producenta. Uwzględniając najnowsze osiągnięcia techniki oraz wykorzystując najnowocześniejsze materiały SWD może się pochwalić super cichą pracą, wysoką kulturą pracy oraz niską emisja drgań.
Ceramiczna oś umożliwia zaadoptowanie pompy w wodzie morskiej.

Wielo-napięciowość silnika i 6 biegunów:
Pompa posiada sześcio-ramienny silnik oraz możliwość zwiększania napięcia. Predyspozycje te umożliwiają płynne sterowanie mocą pompy poprzez dawkowanie u poszczególne uruchamianie cewek. Świetnym efektem ubocznym tej możliwości jest zmniejszanie poboru prądu, w przypadku zmniejszenia jej wydajności. 

Kontroler:
Każda pompa SWD posiada bardzo czytelny i prosty w obsłudze kontroler. Dzięki temu urządzeniu można płynnie sterować mocą pompy od 30% do 100% mocy, włączyć/wyłączyć pompę lub nastawić 10'cio minutową przerwę na czas karmienia. 

Energooszczędność:
konstrukcja i budowa silnika jest wynikiem doświadczenia połączonego z nowoczesnymi technologiami. Dlatego, pompy z serii SWD posiadają niezwykle niski pobór prądu. Należy pamiętać, że pobór ten wraz z wydajnością może być zmniejszony o 70%. 

IC protection w SWD. Co to jest?
Pompa SWD Hsbao wyposażona jest w układ scalony stale czuwający nad bezpieczeństwem pracy pompy. Mini komputer reaguje i wyłącza zasilanie w przypadku np: braku wody czy zablokowania się wirnika. Zastosowanie czujnika podnosi jakość i bezpieczeństwo pracy pompy.

Praca w zanurzeniu i poza wodą:
Pompa może pracować w pełnym zanurzeniu. Dodatkowo, może być zainstalowana poza wodą, podłączona do obiegu wody. W takim sposobie adaptacji urządzenia, woda do pompy powinna być dostarczana grawitacyjnie.

Dane techniczne:
- moc: od 10W do 35W
- wydajność minimalna: 1200/h
- wydajność maksymalna: 4000l/h
- wymiary pompy: 18x8,5x11cm
- słup podnoszenia wody: 3,5m


Hsbao - producent tej marki specjalizuje się w produkcji pomp i innych sprzętów do użytku akwarystycznego. Jego rozwiązania konstrukcyjne często stają się inspiracja dla innych producentów, a trwałość produktów jest wysoko ceniona przez użytkowników.

Wszystkie produkty marki Hsbao z naszej dystrybucji objęte są 24 miesięczną gwarancją.  

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci