• SUNSUN HZS-200 5100l/h - pompa wody zewnętrzna z separatorem zanieczyszczeń

Symbol: SUNSUN HZS-200

Pompa wody o sporej mocy przepływu i wysokim słupem podnoszenia wody. Jej konstrukcja zakłada wykorzystanie poza wodą. Spory separator zanieczyszczeń nie tylko filtruje wodę, ale również dba o kondycję pompy oraz zapewnia zawsze taką sama wydajność. 

Brak towaru
507.78
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Kurier (przelew, płatność online) 0
Kurier (Pobranie) 25
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

- przepływ wody 85l/min = 5100l/h
- maksymalny słup podnoszenia wody 5.5 metra
- moc 200W
- kosz na zanieczyszczenia 500mll

Niezrównana moc:
Pompa została zaprojektowana z myślą o potężnej pracy jaką ma wykonać. nieustannie pompuje wodę z prędkością 85l/min co zapełni pojemnik typu mauser w trochę ponad jedenaście minut. Odporność na ciśnienie tłoczonej wody jest jej kolejnym atutem. 

Pracuje dla Ciebie cały czas: To żaden problem. Pompa może pracować bez przerwy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Jest chłodzona wodą, którą sama pompuje, a dodatkowo posiada wentylator chłodzący zewnętrzną obudowę pompy, zatem nigdy się nie przegrzeje. Jej konstrukcja i użyte elementy gwarantują długa pracę pompy bez żadnych kłopotów.

Silnik i wirnik: Pompa producenta SunSun zbudowana jest na bazie wieloletnich doświadczeń. Cechuje się niezawodnością i wydajną pracą oraz wysoką energooszczędnością. Wirnik, będący sercem urządzenia jest odporny na wysoki opór tłoczonej wody.

Separator zanieczyszczeń:
Znajduje się na wlocie wody do pompy. Woda wpadając do niego przepływa przez spory kosz na zanieczyszczenia, aby następnie trafić do komory silnika. Tak odfiltrowana woda umożliwia ciągła pracę pompy bez potrzeby pielęgnacji. Co więcej łatwo i szybko osuniesz z pojemnika wszelkie zanieczyszczenia. 

Praca poza wodą:
Pompę montujemy na instalacji hydraulicznej. Jest przystosowana do pracy poza wodą. 

Praca pod chmurką:
Co prawda pompa nie powinna pracować zanurzona w wodzie, lecz to nie znaczy że nie jest wodoodporna. Posiada klasę wodoszczelności IPX4, czyli może pracować "pod chmurką".

Dane techniczne:
- przyłącza: 25mm średnica wewnętrzna / 32 i 38mm średnica zewnętrzna
- przewód zasilający trzyżyłowy 120cm
- waga: 6kg

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci